Gry

Battlefield 1 - widowiskowy przegląd pojazdów

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
9 komentarzy Dyskutuj z nami

Nie powinno zmylić nas to, iż akcja Battlefield 1 przenosi nas w czasy I wojny światowej. Pojazdów będzie wiele i odegrają dużą rolę.

Zapowiedzi Battlefield 1 są na tyle obiecujące, że wyczekiwanie na debiut tego tytułu jej naprawdę gorączkowe. Dobrze chociaż, że otrzymujemy sporą dawkę materiałów.

Twórcy wystartowali ostatnio z cyklem zwiastunów, za pośrednictwem których omawiają najistotniejsze elementy gry. W pierwszym odcinku mieliśmy okazję dowiedzieć się czegoś o broniach. Teraz natomiast poświecono chwilę pojazdom, bez których również trudno byłoby sobie wyobrazić kolejną odsłonę serii.

Chociaż akcja Battlefield 1 osadzona została w czasach I wojny świtowej, nie powinno sugerować to braku pojazdów. To właśnie w tym okresie debiutowało wiele ich rodzajów, co twórcy chcą jak najlepiej wykorzystać. W efekcie cieszyć mamy się nie tylko dużą różnorodnością dostępnych maszyn, ale jednocześnie liczyć, że odegrają one na polu walki istotne znaczenie.

„Czy to z powietrza, z pokładu ogromnego sterowca, czy z czołgu na ziemi – w Battlefield 1 na własne oczy zobaczysz, jak rodziła się wojna totalna.”


Źródło: Battlefield, eapolska

Komentarze

9
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  mat9v
  Jak zwykle w naszych czasach, ostateczna wersja gry będzie miała znacznie gorszą grafikę niż reklamowe filmiki...
  Gry należy kupować najwcześniej 3 miesiące po premierze, jak wszyscy beta testerzy znajdą bugi i miejmy nadzieję wydawca je poprawi itd. Przy okazji wtedy także za poprawniejszą grę zapłacimy też sporo mniej :)
  3
 • avatar
  ciomasta
  ładnie wygląda filmik ale na twitchu i innych streamerów co grali niby na Full detalach to nie było takich eksplozji np samolotów czy czołgów .
  HMm lepiej poczekać na premierę bo jak to zawsze jest z batlefieldem , bugi/lagi itd przy starcie .
  Chyba że się mylę to proszę mnie poprawić :)
  2
 • avatar
  Dudi4Fr
  Dalej czekam na ogłoszenie Premium, wtedy dopiero się zastanowię nad zakupem.
  1
 • avatar
  Agares
  Oooo battlefront z modem na inne skiny i modele :D
 • avatar
  gieteiks
  Kocham serię bf i pewnie ze kupie w dniu premiery. Gry kupuie żadko i w dniu premiery nie kupuje gier tej serii jako czynność dorazną. Delektuje się tym wydażeniem i traktuje to jako experience i mogę zapłacić paredziesiat zł więcej aby poczuć że rozpoczynam walkę w takim uniwersum razem z innymi fanami z całego świata. Cieszcie się życiem gracza.
  -1
 • avatar
  Adios6293
  Ja wczoraj zaplacilem za Digital Deluxe na Origin :P
  -10