• benchmark.pl
 • Gry
 • Battlefield 4 otrzyma wkrótce wyczekiwaną mapę Smocza Dolina
Gry

Battlefield 4 otrzyma wkrótce wyczekiwaną mapę Smocza Dolina

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
12 komentarzy Dyskutuj z nami

Arena, o którą gracze prosili i którą dobrze znają z Battlefield 2 wkrótce oddana zostanie w ich ręce.

Battlefield 4

Bawicie się jeszcze przy Battlefield 4? Twórcy starają się uatrakcyjniać zabawę najwierniejszym fanom tej produkcji i przygotowują dla nich całkiem ciekawe niekiedy dodatki. Za takowy uznać należy najnowszy z nich - Klasyczne Operacje.

Dzięki niemu możliwa będzie zabawa na mapie Smocza Dolina, o którą gracze prosili i którą dobrze znają z Battlefield 2. Została ona jednak nieco zmodyfikowana, głównie jeśli chodzi o warstwę wizualną, a także dostosowanie jej do możliwości zabawy w trybie Szturm, którego w Battlefield 2 brakowało. Spodziewać należy się naturalnie jednego z kluczowych elementów tej areny - mostów, które można będzie zniszczyć.

„Po pierwsze, uczyniliśmy mapę bardziej wielopoziomową, aby bliżej jej było do autentycznej chińskiej doliny rzecznej – a także po to, by przesłonić trochę widok, szczególnie z wyspy centralnej. Dodaliśmy też warstwę dynamicznych chmur, które nie tylko wprowadzają mile widzianą separację lądu i powietrza, ale pomagają przesłonić trochę widok na lądzie. Dodatkowo otrzymujemy możliwość toczenia zaciętych powietrznych pojedynków ponad chmurami, co w Battlefield 4 wygląda naprawdę rewelacyjnie.”


Dodatek Klasyczne Operacje udostępniony zostanie pod koniec tego roku. Dostępny będzie na PC oraz konsolach PlayStation 4Xbox One.

Źródło: battlelog.battlefield

Komentarze

12
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  robertgr1
  Nie ma co narzekać ważne że za darmo jest po ostatnim Patchu BF4 jest całkiem fajny zwłaszcza na serwerach 60hz
  3
 • avatar
  sabaru
  Robiłeś kiedykolwiek do jakiej kolwiek gry takie mapy? Bo wydaje mi się że nie.
  3
 • avatar
  bankaigoku
  Dobra, zgadzam się z tym, że przez wiele miesięcy po premierze Battlefield 4 był niegrywalny. Aczkolwiek trochę czasu już minęło, a w tym zostało wydanych masę łatek.
  Według mnie, obecnie w ten tytuł gra się przyjemnie i nie widzę powodu do narzekań. Po dwóch latach od premiery wydanie kolejnej mapy oceniam jako miły gest, choć wolałbym zagrać na wyspach Midway z Battlefield-a 1942
  ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  3
 • avatar
  Konto usunięte
  Az mi sie pomyslalem, ze moglbym bf4 kupic... Jedna z moich ulubionych map w bf2.
  1
 • avatar
  Nullmaruzero
  Ukradli z WOT żeby dać do Battlefield 4 :D
  -2
 • avatar
  andrzej3333
  Mapa praktycznie pod pojazdy a ja takich nie lubie
  -3
 • avatar
  Konto usunięte
  Żałosne jest to że wykonanie takiej mapki dla wprawnego zespołu to może z tydzień pracy, ale trzeba opchnąć ją jako dodatek i chwalić się nie wiadomo czym. Tak naprawdę żeby taka gra ciągle żyła takie mapki należałoby wydawać co miesiąc przez okres co najmniej 2 lat i to całkowicie za darmo.
  -5
 • avatar
  KMyL13
  Nieźle się to prezentuje. Tylko wytłumaczy mi ktoś ten "rogal" z 19 sekundy?