• benchmark.pl
 • Gry
 • Battlefield 4 otrzyma wkrótce wyczekiwaną mapę Smocza Dolina
Gry

Battlefield 4 otrzyma wkrótce wyczekiwaną mapę Smocza Dolina

przeczytasz w 1 min.

Arena, o którą gracze prosili i którą dobrze znają z Battlefield 2 wkrótce oddana zostanie w ich ręce.

Battlefield 4

Bawicie się jeszcze przy Battlefield 4? Twórcy starają się uatrakcyjniać zabawę najwierniejszym fanom tej produkcji i przygotowują dla nich całkiem ciekawe niekiedy dodatki. Za takowy uznać należy najnowszy z nich - Klasyczne Operacje.

Dzięki niemu możliwa będzie zabawa na mapie Smocza Dolina, o którą gracze prosili i którą dobrze znają z Battlefield 2. Została ona jednak nieco zmodyfikowana, głównie jeśli chodzi o warstwę wizualną, a także dostosowanie jej do możliwości zabawy w trybie Szturm, którego w Battlefield 2 brakowało. Spodziewać należy się naturalnie jednego z kluczowych elementów tej areny - mostów, które można będzie zniszczyć.

„Po pierwsze, uczyniliśmy mapę bardziej wielopoziomową, aby bliżej jej było do autentycznej chińskiej doliny rzecznej – a także po to, by przesłonić trochę widok, szczególnie z wyspy centralnej. Dodaliśmy też warstwę dynamicznych chmur, które nie tylko wprowadzają mile widzianą separację lądu i powietrza, ale pomagają przesłonić trochę widok na lądzie. Dodatkowo otrzymujemy możliwość toczenia zaciętych powietrznych pojedynków ponad chmurami, co w Battlefield 4 wygląda naprawdę rewelacyjnie.”


Dodatek Klasyczne Operacje udostępniony zostanie pod koniec tego roku. Dostępny będzie na PC oraz konsolach PlayStation 4Xbox One.

Źródło: battlelog.battlefield

Komentarze

12
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  robertgr1
  3
  Nie ma co narzekać ważne że za darmo jest po ostatnim Patchu BF4 jest całkiem fajny zwłaszcza na serwerach 60hz
  • avatar
   sabaru
   3
   Robiłeś kiedykolwiek do jakiej kolwiek gry takie mapy? Bo wydaje mi się że nie.
   • avatar
    bankaigoku
    3
    Dobra, zgadzam się z tym, że przez wiele miesięcy po premierze Battlefield 4 był niegrywalny. Aczkolwiek trochę czasu już minęło, a w tym zostało wydanych masę łatek.
    Według mnie, obecnie w ten tytuł gra się przyjemnie i nie widzę powodu do narzekań. Po dwóch latach od premiery wydanie kolejnej mapy oceniam jako miły gest, choć wolałbym zagrać na wyspach Midway z Battlefield-a 1942
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    • avatar
     Konto usunięte
     1
     Az mi sie pomyslalem, ze moglbym bf4 kupic... Jedna z moich ulubionych map w bf2.
     • avatar
      Nullmaruzero
      -2
      Ukradli z WOT żeby dać do Battlefield 4 :D
      • avatar
       andrzej3333
       -3
       Mapa praktycznie pod pojazdy a ja takich nie lubie
       • avatar
        Konto usunięte
        -5
        Żałosne jest to że wykonanie takiej mapki dla wprawnego zespołu to może z tydzień pracy, ale trzeba opchnąć ją jako dodatek i chwalić się nie wiadomo czym. Tak naprawdę żeby taka gra ciągle żyła takie mapki należałoby wydawać co miesiąc przez okres co najmniej 2 lat i to całkowicie za darmo.
        • avatar
         KMyL13
         0
         Nieźle się to prezentuje. Tylko wytłumaczy mi ktoś ten "rogal" z 19 sekundy?