• benchmark.pl
 • Gry
 • To nie są dobre wieści. Bethesda przekłada dwie wyczekiwane premiery
Gry

To nie są dobre wieści. Bethesda przekłada dwie wyczekiwane premiery

przeczytasz w 1 min.

Czekacie na Starfield i/lub Redfall? No to poczekacie dłużej, ponieważ obydwie gry zadebiutują z zauważalnym opóźnieniem.

Premiery gier Starfield i Redfall opóźnione

Jak w oficjalnym komunikacie podaje Bethesda, Starfield i Redfall zostaną oddane w ręce graczy dopiero w połowie 2023 roku. Dlaczego? Cóż, tłumaczenie nie jest szczególnie wyszukane, studio powołuje się bowiem na chęć przygotowania jak najlepszych produkcji, do czego potrzeba dodatkowego czasu.

„Zespoły Arkane Austin (Redfall) i Bethesda Game Studios (Starfield) podchodzą bardzo ambitnie do swoich gier, a my chcemy mieć pewność, że w ręce graczy trafią najlepsze, najbardziej dopracowane wersje przygotowywanych przez nie tytułów.”

Wkrótce mamy zobaczyć fragmenty rozgrywki

Jak duże są to opóźnienia? Całkiem spore. W przypadku Starfield mówiło się bowiem o premierze w listopadzie tego roku. Redfall miał natomiast zostać oddany w ręce graczy jeszcze wcześniej.

Obydwie gry zaliczane są, a właściwie były, do najciekawszych produkcji mających pojawić się w 2022 roku. Nieco większe nadzieje wiązane są ze Starfield, RPG rozgrywającym się w dalekiej przyszłości po kolonizacji kosmosu. Redfall to z kolei kooperacyjna strzelanka (od twórców Dishonored) z wampirami w rolach tych, na które trzeba będzie zapolować.

Być może na osłodę powyższej informacji dodano, iż w najbliższym czasie zaprezentowane zostaną fragmenty rozgrywki z obydwu wymienionych gier. Kiedy? Podczas Xbox & Bethesda Games Showcase, wydarzenia zaplanowanego na 12 czerwca? Byłoby miło.

Źródło: Bethesda

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Kenjiro
  2
  I bardzo dobrze, jeśli to ma poprawić jakość produktu, to może być nawet 2024.

  PS. Tak, wiem, Bethesda... bo o Arkane się nie martwię.
  • avatar
   NiemenCrystal
   1
   Czy wiecie, że szkło kryształowe wykorzystywane jest też w znanej biżuterii firmy Swarovski? Założyciel firmy i twórca legendy marki, Daniel Swarovski, sam produkował szkło kryształowe do swojej biżuterii, a jego autorska receptura jest tajna do dziś. Macie okazję ozdobić swój dom/mieszkanie i wydobyć z niego jeszcze więcej piękna dzięki misom i wazonom ze szkła kryształowego! Podrzucam wam link do takich mis i wazonów, serdecznie polecam
   https://niemencrystal.com/kategoria-produktu/misy-i-wazony/
   • avatar
    uwolnicbarabasza
    0
    Zła? A pamiętacie jak za czasów Zenimaxa prawie żadna gra od BGS nie została opóźniona i w jakim stanie zazwyczaj wychodziły? xD
    • avatar
     Zbrojny
     0
     Już to widze, bethesda i polerowanie produktu…
     • avatar
      xxx.514
      0
      "studio powołuje się bowiem na chęć przygotowania jak najlepszych produkcji" - czyli tekstury wciąż są zbyt dobre, a bugów za mało :D