Gry

BlizzCon 2016 - są nowości dla fanów Diablo

przeczytasz w 1 min.

Blizzard przygotował dwie interesujące nowości dla graczy bawiących się przy Diablo 3.

BlizzCon 2016 nie mógł obejść się bez akcentów związnych Diablo. Chociaż nie brakowało spekulacji dotyczących Diablo IV, na nową odsłonę serii jeszcze poczekamy. Blizzard pracuje nad dodatkowymi elementami do Diablo III.

Najciekawszą, a przynajmniej najmocniej promowaną nowością jest kolejne DLC - Przebudzenie Nekromantów. Jak łatwo się domyślić, wprowadzi ono do rozgrywki dodatkową klasę postaci co z pewnością graczom się spodoba, aczkolwiek na wiele więcej zawartości nie należy się nastawiać. Prócz Nekromanty omawiane DLC zawierać będzie jedynie mniejsze elementy - dodatkowe miejsca w skrytce, miejsca na postacie czy przedmioty ozdobne.

Przebudzenie Nekromantów zadebiutować ma w przyszłym roku, na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Trzeba jednak zaznaczyć, że do zabawy potrzebna będzie podstawowa wersja gry i dodatek Reaper of Souls.


To jednak nie wszystko. Producent zapowiedział również kolejną aktualizację nawiązującą do pierwszej odsłony serii. Paczka zawierać ma 16 poziomów pozwalających przypomnieć sobie o podziemiach katedry w Tristram. Zastosowany zostanie odpowiedni filtr graficzny, pojawi się oryginalna muzyka, a ruch postaci odbywać będzie się w 8 kierunkach.

Tutaj czas oczekiwania będzie zdecydowanie krótszy, aktualizacja zawita bowiem na serwery testowe już w przyszłym tygodniu.

Źródło: diablopl

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    TheEquinoxe
    8
    Ciekawe czy Nekromancie uda się wskrzesić tą grę :)