Gry

Brink - informacje o systemie S.M.A.R.T.

przeczytasz w 1 min.

Niezwykle silną stroną nowej strzelanki studia Splash Damage ma być system poruszania się.

 Warto przeczytać:
 

Portal 2 - niespodzianka przed premierą

Brink - futurystyczna strzelanka twórców Enemy Territory zapowiada się interesująco. Możliwość dołączenia do rozgrywki 8-na-8 w każdej chwili, interesujący świat pojedynków na śmierć i życie we fruwającym mieście-Arce i doskonała grafika powodują, że przyglądamy się temu tytułowi z uwagą. Nie każdy wie jednak, że to tajemniczy system S.M.A.R.T. ma być prawdziwym asem w rękawie programistów i projektantów ze Splash Damage.

S.M.A.R.T. czyli Smooth Movement Across Random Terrain (Płynne Poruszanie Po Losowo Generowanym Terenie) ma być prawdziwym przełomem w strzelankach FPP. Nasz bohater podbiegając do skrzyni, ściany czy innej przeszkody nie będzie już nienaturalnie się od nich odbijał, ani usilnie parł do przodu, nie mogąc przeskoczyć barierki sięgającej mu do pasa.

Bieganie, skakanie i generalnie - poruszanie się w Brink ma przypominać wolność, znaną nam już choćby z Mirror's Edge, ale wyniesioną na zupełnie nowy poziom. Producenci Brink nie opierają się praktycznie na żadnych animacjach, jeśli chodzi o ruch postaci - inteligentnie napisanym procedurom pozwalają zająć się całością tak, aby nasz bohater w akcji prezentował się niezwykle płynnie. Dzięki temu w trakcie każdego skoku, odbicia czy przebiegnięcia po ścianie, nasi wojownicy będą mogli jednocześnie strzelać czy rzucać koktajle Mołotowa.

Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć wreszcie Brink w akcji, a premiera gry planowana jest obecnie na maj, na PC, PlayStation 3 i XBox 360. Polskim dystrybutorem Brink jest Cenega Poland.

Źródło: bluesnews.com

Komentarze

11
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  jewgienij
  0
  smart brzmi obiecujaco
  • avatar
   jewgienij
   0
   smart brzmi obiecujaco
   • avatar
    Pokrakk
    0
    "Smart" brzmi sprytnie ;-)
    • avatar
     Fourth Illusion
     0
     grafa nie za piekna bedzie skoro konsole tez
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      ja tam na razie czekam na kryzysa two ;p
      • avatar
       Konto usunięte
       0
       Wchodząc w tego newsa, byłem przekonany że będzie on dotyczył systemu S.M.A.R.T. w dyskach twardych xD
       • avatar
        Baleryon
        0
        Pani Marto, chyba się pani zapędziła. Tutaj "random" to "dowolny". Choć oczywiście będzie miło, jeśli gra będzie też mieć "losowo generowany" (tzn. proceduralnie) teren.