Technologie i Firma

Biurowe drukarki A3 - Brother stawia na funkcjonalność i niskie koszty

przeczytasz w 1 min.

Brother MFC-J5945DW, MFC-J6945DW i MFC-J6947DW to nowe atramentowe urządzenia wielofunkcyjne formatu A3 przeznaczone do zastosowań biurowych. Oto co konkretnie je cechuje.

Drukują w A3, oferują liczne rozwiązania usprawniające pracę i wykorzystują wkłady atramentowe, których wydajność szacowana jest aż na 6000 stron. Nowe biurowe urządzenia wielofunkcyjne firmy Brother trafiły do sprzedaży w naszym kraju.

Brother MFC-J5945DW, MFC-J6945DW i MFC-J6947DW – tak nazywają się te nowe atramentowe urządzenia wielofunkcyjne formatu A3. Pierwszą stronę drukują już po 6 sekundach, a ich maksymalna prędkość to nawet 22 strony A4 na minutę. Pracują w sieciach przewodowych i bezprzewodowych, a także pozwalają na drukowanie ze smartfona, z wykorzystaniem technologii zbliżeniowej NFC. 

Brother MFC A3 drukarka

Wszystkie trzy modele cechują się również wysoką energooszczędnością i wydajnością druku, a do tego zapewniają intuicyjną obsługę za pomocą 3,6-calowego ekranu dotykowego oraz dają dostęp do pakietu funkcji i rozwiązań biznesowych (znanych także z innych urządzeń tego producenta). Czym zatem się różnią? Oto charakterystyka:

Brother MFC-J5945DW:

 • oferuje drukowanie w A3 oraz kopiowanie i skanowanie w A4, 
 • ma 2 podajniki papieru o pojemności 250 arkuszy, 
 • ma uniwersalny podajnik o pojemności 100 stron i ADF (A4) o pojemności 50 arkuszy.

Brother MFC-J6945DW:

 • oferuje drukowanie, kopiowanie i skanowanie w A3,
 • ma 2 podajniki papieru o pojemności 250 arkuszy, 
 • ma uniwersalny podajnik o pojemności 100 stron i ADF (A3) o pojemności 50 arkuszy.

Brother MFC-J6947DW:

 • oferuje drukowanie, kopiowanie i skanowanie w A3,
 • ma 3 podajniki papieru o pojemności 250 arkuszy, 
 • ma uniwersalny podajnik o pojemności 100 stron i ADF (A3) o pojemności 50 arkuszy.

Brother MFC A3 zoom

Automatyczny dupleks, funkcja skanu, głośność pracy na poziomie 50 dB, rozdzielczość do 1200 x 4800 dpi oraz obsługa nośników o gramaturze do 220 g/m2 to kolejne cechy, jakimi charakteryzują się te urządzenia, które trafiły już do dystrybucji w Polsce. Każdy z tych modeli jest objęty trzyletnią gwarancją.

Źródło: Brother

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Kropeczka
  2
  Mam prywatnie laserówkę tej firmy i sobie chwalę.

  Poprzednia moja laserówka to HP - U mnie w domu działała bez awarii 18 lat. I wiem że nadal działa.

  Niestety obecne HP nie ma nic wspólnego poza nazwą z produktami HP z przełomu wieku. To jakby porównywać jazdę limuzyną z jazdą jakimś ciasnym mikrusem.
  • avatar
   Po1nter
   0
   W większości firm zawsze korzystałem z KM i HP. W nowej firmie spotkałem się z drukarkami Brother jedna nawet stoi jakieś 30cm ode mnie. Pierwsza moja myśl była "jezu co to za chińszczyzna". W rzeczywistości niema tragedii chociaż kolorów nie odwzorowuje tak dobrze jak KM no ale i skala drukarki jest inna.