Gadżety

Mamy opaskę CA Rhythm CA-2101 - oto nasze pierwsze wrażenia

Wojciech Kulik | Redaktor serwisu benchmark.pl
5 komentarzy Dyskutuj z nami

Spędziliśmy kilka chwil z niedrogą opaską fitness CA Rhythm CA-2101 i dzielimy się z Wami naszymi pierwszymi wrażeniami.

Zliczy wykonane kroki i spalone kalorie, zmierzy puls i przypomni, że czas się poruszać, a gdy ktoś będzie próbował się z nami skontaktować, da nam o tym znać. Najlepsze zaś, że opaska fitness CA Rhythm CA-2101 oferuje to wszystko za naprawdę nieduże pieniądze. Niedawno mieliśmy okazję sprawdzić, co konkretnie potrafi ten gadżet.

CA Rhythm CA-2101 – niedroga opaska fitness

Opaska fitness to urządzenie, którego zadaniem jest pomoc w efektywnym treningu – gadżet służy przede wszystkim do monitorowania aktywności. CA Rhythm CA-2101 oferuje podstawowe funkcje sportowe (liczenie kroków, dystansu i kalorii) oraz monitorowanie snu i tętna. Dzięki aplikacji mobilnej pozwala kontrolować wszystkie te wyniki.

Dodatkowo CA-2101 obsługuje funkcję inteligentnego alarmu, przypomina o ruchu, powiadamia o połączeniach i ostrzega przed zgubieniem smartfona. O tym, jak to wygląda, a także o jakości wykonania możecie dowiedzieć się z materiału wideo, który dla Was przygotowaliśmy…

Unboxing i pierwsze wrażenia z użytkowania opaski CA Rhythm CA-2101

Źródło: inf. własna

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Sham1
  Z miniaturki zdjęcia ciężko było wywnioskować co to za część ciała, myślałem, że to jakaś nowa opaska na klatkę piersiową/ramię...
  2
 • avatar
  pawluto
  Wyświetlacz poziomy a my patrzymy na rękę w pionie...
  W życiu bym coś tak głupiego nie kupił...

  Kilka dni temu znalazłem na ulicy Mi Band 2 - opaskę za 120 zł...Podobną do tej tu testowanej. Oczywiście była zepsuta bo przejechał po niej samochód , choć zewnętrznie nic jej się nie stało - jest bardzo wytrzymała.
  Z ciekawości rozebrałem to cudo na części - w środku malutki akumulator , wyświetlacz i malutka płytka.
  Całość warto może 25 zł plus opaska gumowa za 4 zł...
  1
 • avatar
  pawluto
  dwa razy poszło a kliknąłem raz
 • avatar
  kjubus
  jest rzekomo tania, ale mozeby tak podac jakas przyblizona cene w artykule?