Gry

W tym roku Call of Duty: Black Ops 4? Niewykluczone

przeczytasz w 1 min.

Według najnowszych doniesień w tym roku doczekamy się premiery gry Call of Duty: Black Ops 4. Biorąc pod uwagę to, że tegoroczna odsłona popularnej serii Activision jest tworzona przez Treyarch, jest to wysoce prawdopodobne.

Od 2005 roku mniej więcej co dwanaście miesięcy otrzymujemy nową odsłonę Call of Duty i nie zabraknie jej też pewnie w tym roku. Aktualnie nad serią czuwają trzy ekipy i tegoroczną część powinien przygotować Treyarch, a skoro tak, to najpewniej doczekamy się premiery Black Ops IV.

Taką informację przekazał w dodatku „insajder” Marcus Sellars, który dodał, że kolejna po „trójce” z 2015 roku część będzie osadzona w czasach współczesnych i pozbawiona „futurystycznych” rozwiązań oraz – co ciekawe – że zadebiutuje nie tylko na PC, PlayStation 4Xbox One, ale też na Nintendo Switch.

Jeżeli ta informacja okaże się prawdziwa i potwierdzona zostanie też plotka o debiucie trzeciej odsłony spod znaku Bad Company, może nas czekać jesienią bardzo interesujący pojedynek pomiędzy seriami Call of Duty i Battlefield – zresztą nie po raz pierwszy.

Na razie jednak trzeba uzbroić się w cierpliwość. Tymczasem dajcie znać w sondzie, do jakich czasów powinien przenieść na nowy CoD.

Źródło: VG247, Marcus Sellars na Twitterze

Komentarze

13
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Stashqo
  2
  Nowy cod (jak i nowy bf w sumie) powinien nas przenieść do czasów nowego silnika gry, wydawania kolejnych części rzadziej niż co pół roku (np raz na 2-3lata), wnoszenia czegoś znacząco nowego z każdą premierą i ograniczenia liczby dlc do 0. Tak tylko sobie marzę...
  • avatar
   Dragonik
   2
   Niech sobie darują już tego Coda
   • avatar
    Faflucy
    2
    Do epoki kamienia łupanego, przynajmniej użycie archaicznego silnika będzie usprawiedliwiony fabułą :)
    • avatar
     ShifteD
     2
     zaznaczyłem "czasy współczesne". Mam największy sentyment do MW3 w który mam przegrane ponad 1k godzin, chciałbym aby zrobili coś co mnie zmiażdży z nóg :) No i koniecznie niech przywrócą "kino", brakuje mi tego w nowym WW2
     • avatar
      mutissj
      2
      nie wiem czy mi pójdzie blak chłop 2
      • avatar
       Blackshadow
       -2
       Chętnie zobaczyłbym nowego Coda w odległej galaktyce.
       • avatar
        yankee74
        -3
        Wojna secesyjna ?
        • avatar
         Faflucy
         0
         .