Gry komputerowe

Call of Duty: WWII - multi za friko do niedzieli

przeczytasz w 1 min.

Activision próbuje rozwiązać problem braku planów na weekend. Proponuje darmową rozgrywkę w trybie wieloosobowym w grze Call of Duty: WWII. Przy okazji – jeśli tytuł się spodoba – zachęca też do zakupu pełnej wersji, teraz w niższej cenie.

Wydawcy gier przyzwyczaili nas już do tego, że brak planów na weekend to wcale nie taka zła wizja. Tym razem coś dla takich osób przygotowała firma Activision, a jest to konkretnie bezpłatny dostęp do trybu wieloosobowego w grze Call of Duty: WWII.

Jeżeli nie macie tej gry w swojej kolekcji, bo wciąż nie jesteście przekonani, czy warto ją kupić, w najbliższym czasie może już nie być lepszej okazji, by móc się o tym przekonać. Jeśli więc nowe Call of Duty miałoby wam dać przyjemność przede wszystkim przez sieć, to musicie wiedzieć, że…

Obecnie i aż do niedzielnego popołudnia (25 lutego) trwa darmowy weekend z trybem multi w Call of Duty: WWII. Aby być jego częścią, należy udać się na stronę produktu na platformie Steam i wyrazić taką chęć, klikając link nad przyciskiem umożliwiającym dokonanie zakupu.

Skoro już jesteśmy przy tym przycisku, możecie zauważyć, że cena gry do 28 lutego pozostanie obniżona. Edycja standardowa kosztuje w promocji 165,62 zł (taniej o 35 proc.), a zestaw Digital Deluxe jest wyceniony na 318,52 zł (taniej o 25 proc.).

Wspomnijmy jeszcze tylko na koniec, że cały postęp z darmowego weekendu będzie można przenieść do zakupionej już gry.

Źródło: Activision, VG247

Komentarze

11
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  sebmania
  0
  Minus darmowych weekendów jest to że polowe tego okresy ściągasz tą grę.
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   W COD kampania single player jest osobno. Multi jest osobno. Oba twory mają nawet swoje oddzielne osiągnięcia do zdobycia. Niestety łajzy nie dadzą liznąć kampanii XD
   • avatar
    Sharimsejn
    -4
    Dobrze zrozumiałem, że oprócz kupna gry jest jeszcze płatne multi? Eee ok.