Aplikacje mobilne

CamCard Free - mobilny wizytownik coraz popularniejszy

przeczytasz w 1 min.

Z aplikacji korzysta już ponad 100 milionów użytkowników co najlepiej świadczyć może o jej atrakcyjności.

CamCard Free

Kiedyś wizytówki można było uznać za oznakę prowadzenia ogromnego biznesu. Dziś ich popularność znacząco wzrosła i z pewnością nie dysponują nimi jedynie właściciele największych firm. W związku z tym łatwo zgubić się w ich natłoku i właśnie aby temu zapobiec powstała aplikacja CamCard Free.

Dostępna jest ona w wersji na komputery, ale zdecydowanie bardziej przydaje się na urządzeniach przenośnych, które zawsze mamy przy sobie. Dzięki CamCard Free użytkownik może szybko rozszerzać swoją bazę kontaktów, a dodatkowo mieć do wszystkiego łatwy dostęp.

CamCard Free umożliwia, przy skorzystaniu z kamery smartfona lub tabletu, zeskanowanie wizytówki i zapisanie znajdujących się na niej danych. Twórcy pokusili się też o kilka opcji zarządzania posiadaną bazą kontaktów oraz możliwość dostępu do niej z dowolnego urządzenia (smartfon, tablet, komputer).

Z aplikacji korzysta już ponad 100 milionów użytkowników co najlepiej świadczyć może o jej atrakcyjności. Darmowa wersja pozwala na zgromadzenie 200 wizytówek, ale dostępna jest też wersja płatna, nie posiadająca już takiego limitu.


Pobierz: 

CamCard Free na Androida

CamCard Free na iOS

CamCard Free na Windows Phone

 

Rozmiar pliku: b.d.

Rozmiar pliku: 40,2 MB

Rozmiar pliku: 12 MB


Źródło: play.google, itunes, windowsphone, camcard

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!