Filmy / seriale / VOD

Kapitan Bomba ląduje w CDA Premium - znajdziesz tam już ponad 7000 filmów i seriali

przeczytasz w 2 min.

CDA Premium nieustannie zyskuje na popularności. To pozwala jej właścicielom na zakupy, dzięki którym katalog usługi rozszerza się bardzo dynamicznie. W ramach najnowszej aktualizacji do biblioteki trafiły hity 4Fun Media.

Kapitan Bomba i inne produkcje Bartosza Walaszka trafiły do CDA Premium

Spółka 4Fun Media sprzedała CDA prawa autorskie do filmów i seriali Bartosza Walaszka. Jedni je uwielbiają, inni nie widzą w nich niczego śmiesznego, ale nie można im odmówić tego, że cieszą się olbrzymią popularnością. Dzięki temu zakupowi portfolio CDA Premium wzbogaciło się o: 

 • 164 odcinki serialu animowanego Kapitan Bomba
 • 10 odcinków serialu animowanego Laserowy gniew dzidy
 • 18 odcinków serialu Kaliber 200 Volt
 • pełnometrażowy film Kutapokalipsa
 • oraz pełnometrażowy film Zemsta Faraona.

Wspólnymi cechami wszystkich tych produkcji – jak zresztą właściwie każdego dzieła Bartosza Walaszka – jest absurdalny humor i absolutny brak poprawności politycznej. Abonenci CDA Premium będą mogli oglądać je w lepszej jakości i bez cenzury (w przeciwieństwie do tych, którzy oglądają je na darmowym CDA lub w serwisie YouTube). Z przesłanych nam informacji wynika, że właściciele usługi mogą też wiązać z marką Kapitan Bomba nieco dalej sięgające plany… 

Kapitan Bomba

Porucznik Kabura powróci w drugim sezonie

A mówi wam coś tytuł Porucznik Kabura? To najnowszy serial animowany Bartosza Walaszka, a zarazem pierwsza samodzielna produkcja CDA Premium. Już 31 stycznia w usłudze pojawi się pierwszy z ośmiu odcinków drugiego sezonu, w którym poznamy dalsze losy bohatera Polskich Kosmicznych Sił uwikłanego w konflikt pomiędzy Cyber Tuskiem a mózgiem elektronowym Jarosław 2000. 

„Pierwszy sezon przygód Kabury miał bardzo dużą oglądalność. Absurdalny humor spodobał się widzom i zyskał wielu fanów. Decyzja o kontynuacji była więc naturalna. Drugi sezon będzie równie niewybredny i pikantny jak pierwszy, ale będzie więcej odniesień i nawiązań do bieżącej sytuacji w naszym kraju i nieco więcej politycznych aluzji. Oczywiście bez sympatii do jakiejkolwiek partii i w typowym dla produkcji stylu” – skomentował Wolfgang Laskowski, rzecznik prasowy CDA.

Porucznik Kabura

Katalog CDA Premium to już ponad 7000 filmów i seriali

Po ostatnich aktualizacjach w katalogu CDA Premium znajduje się już ponad 7000 filmów i seriali, co oznacza, że jest to jedna z najbogatszych bibliotek VOD w naszym kraju. Choć wśród dostępnych tytułów niewiele jest nowości, to odnalezienie czegoś ciekawego do obejrzenia nie jest trudne. Możecie się o tym przekonać, korzystając z 14-dniowego okresu próbnego. Po tym czasie miesięczny abonament kosztuje 19,90 zł.

CDA Premium

Źródło: CDA, informacja własna

Zobacz również te newsy o filmach i serialach:

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  kalkulatorek
  7
  Torrentowy Pirat a ja na porno: Bolek i Lolek wyprawiali takie rzeczy z Tosią, że do dzisiaj mi się śni. Zwirek bzykał Muchomorka, a o takich dewiacjach jak Reksio ze swoim panem, czy czy syn Rumcajsa z Haneczką to nawet ja się wstydzę opowiadać..... Pszczółka Maja z Guciem to nudaaaaa przy poprzed
  nikach.
  • avatar
   piccardo
   4
   CDA właśnie mi się kończy i nie zamierzam przedłużać, tam wieje nudą na maxa, do tego serwery zamulają, a jak płacę to wymagam. Zdecydowanie lepsze jest HBO GO lub Netflix.
   • avatar
    Agresor
    4
    Tępe chuje, tfu!
    • avatar
     Torrentowy Pirat
     -10
     Kapitan Bomba, patostreamerzy kreują obraz dzisiejszego społeczeństwa, kształtują mentalność, wychowują, bawią, ciekawią. Obraz kierowany do dorosłej publiczności, a trafia głównie do dzieci.

     Osobiście wychowałem się na czarnej kawie i kubusiu puchatku z dubbingiem.
     • avatar
      pawluto
      0
      I tak najlepsza jest Blok Ekipa więc nie ma o co się kłócić.