Nawigacja GPS

Certyfikat AutoMapy dla Beckera

przeczytasz w 2 min.

Jeśli nie wyobrażasz sobie nawigacji samochodowej bez oprogramowania Automapa, to mamy dobrą wiadomość. Nawigacje Becker Traffic Assist Z112 i Z116 to kolejne urządzenia obsługujące te popularne mapy. 

 Warto przeczytać:
 

- AutoMapa, jako jedyny producent oprogramowania GPS wdrożyła politykę certyfikacyjną dla urządzeń nawigacyjnych. Cieszymy się, że kolejne urządzenia nawigacyjne tak renomowanego producenta dołączyły do grona produktów, którym przyznaliśmy znak AutoMapa Certified. Daje on gwarancję, że sprzęt, na którym jest zainstalowana AutoMapa będzie doskonale współpracował z oprogramowaniem. – podkreślił przedstawiciel producenta AutoMapa.

W Traffic Assist Z112 i Z116 zaprezentowano nowy wzór obudowy. Został on stworzony przez niemiecki oddział duńskiego studia Designit. Projektanci dodali przycisk „on/off”, który odłącza baterię, co zwiększa jej żywotność. Becker Traffic Assist Z116 to pierwszy podstawowy model PND marki Becker, który został wyposażony w funkcję komputer podróży, która podaje bieżące informacje o parametrach podróży, dzięki czemu kierowca wie ile czasu zajęło mu przejechanie danej ilości kilometrów co do sekundy.

Asystent podróży oblicza również czas dojazdu i prędkość na godzinę, z możliwością uwzględnienia postojów oraz zawiera kompas. Dodatkowo zawiera zestaw głośnomówiący Bluetooth z możliwością przenoszenia zawartości książki telefonicznej.

Źródło: Becker

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  lol_ek
  0
  Świetna sprawa, chociaż mam nadzieje, że tym samym nie będą dyskryminować innych urządzeń. Ciekawi mnie czy Aquarat wybiera produkty do testów w własnym zakresie, czy też producenci muszą sami zgłaszać swe urządzenia.
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   czy przypadkiem firma AutoMapa to nie właściciel filmy Map1, która z kolei pozywa tysiące polaków za korzystanie z map polski? Pozywani zgłaszają w internecie, że Map1 wyłudza nagminnie pieniądze i nie etycznie zarabia nie swoje pieniądze.