Gry

Chcesz zagrać w DOOM Eternal? Wpadnij na PGA 2019

przeczytasz w 1 min.

Wizyta na targach Poznań Game Arena 2019 to bardzo dobry pomysł, jeśli chce się przedpremierowo zagrać w niektóre z najgorętszych produkcji na horyzoncie. Na liście znajduje się między innymi DOOM Eternal.

Jak się niedawno dowiedzieliśmy, premiera DOOM Eternal została opóźniona – z hordami demonów powalczymy nie 22 listopada, lecz dopiero 20 marca 2020 roku. Jeśli liczyliście na to, że pogracie jednak wcześniej, to… to wciąż może się udać. Wystarczy, że odwiedzicie Poznań Game Arena 2019.

Zagraj przedpremierowo w DOOM Eternal na PGA 2019

W hali numer 5 pojawi się strefa DOOM Eternal, przygotowana wspólnie przez firmy Bethesda i Cenega oraz wyposażone przez ASUS i SPC Gear. Największą atrakcją, jaka będzie tam czekać na miłośników elektronicznej rozrywki, jest oczywiście możliwość zagrania w tę dynamiczną strzelankę studia id Software na kilka miesięcy przed oficjalną premierą. Ale to nie wszystko… 

DOOM Eternal PGA

W strefie DOOM Eternal będziecie mogli również wziąć udział w quizie oraz turnieju speedrun i wygrać gadżety, a nawet edycję kolekcjonerską gry. W sobotę i w niedzielę będzie też okazja, by spotkać, zamienić kilka słów i przybić piątkę Patrykowi Rojewskiemu, znanemu szerzej jako ROJO. 

Targi Poznań Game Arena 2019 będą mieć miejsce się między 18 a 20 października. Więcej informacji o nadchodzącej edycji PGA znajdziecie na oficjalnej stronie wydarzenia.

Źródło: Cenega

Warto zobaczyć również:

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    szymk
    0
    Jak wygram wejściówkę to chętnie odwiedzę ich strefę ;)