Gry

Cloud9 zwycięzcą Subaru Invitational 2017 w CS:GO

przeczytasz w 1 min.

Zakończyły się właśnie rozgrywki amerykańskiego wirtualnego turnieju Subaru Invitational 2017.

Zwycięstwo przypadło Cloud9. Spośród ośmiu najlepszych drużyn do finału zakwalifikowało się Cloud9 oraz SK Gaming. To właśnie Brazylijczycy byli faworytami tego turnieju, jednak Cloud9 pokazało, że jest w doskonałej formie. Amerykanie pokazali się od najlepszej strony, pokonując przeciwników 2:0.

Pierwsza mapa to Cobblestone, następnie ekipy zmierzyły się na Train. Wbrew wynikowi, na obu mapach oba zespoły szły łeb w łeb do samego końca. Ostatecznie Cloud9 przeważyło szalę zwycięstwa na swoją stronę, choć nie można powiedzieć, by przyszło im to szczególnie łatwo. Pierwszy mecz to 16:12 dla Amerykanów. Druga mapa wyglądała bardzo podobnie, bo rozgrywka zakończyła się wynikiem 16:14.

Tym samym skończyła się cudowna passa SK Gaming, a zwycięstwem mogli cieszyć się rywale z ekipy „n0thing’a”. Amerykanie odebrali nagrodę w wysokości 10 tys. dolarów. Drugie miejsce i połowa tej sumy to oczywiście SK Gaming. Na 3 i 4 lokacie umiejscowiły się zespoły Counter Logic Gaming i Immortals, zgarniając po 2,5 tys. dolarów.

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Sharimsejn
  0
  Jak na turniej, który ma szumną nazwę biedne nagrody mieli. Czyżby to był turniej o pietruszkę?

  Witaj!

  Niedługo wyłaczymy stare logowanie.
  Logowanie będzie możliwe tylko przez 1Login.

  Połącz konto już teraz.

  Zaloguj przez 1Login