Sprzęt do gier

Nowe, wytrzymalsze klawiatury MasterKeys

przeczytasz w 1 min.

Cooler Master powraca z nowymi, bardziej wytrzymałymi klawiaturami mechanicznymi dla graczy – oto MasterKeys PBT w wersji L i S.

MasterKeys to najważniejsza seria firmy Cooler Master, na którą składają się klawiatury dla graczy, wymagających przede wszystkim wysokiego poziomu ergonomii. Najnowsze modele – z dopiskiem PBT – zachowują tę cechę, dodając ponadprzeciętną (wedle zapewnień producenta) wytrzymałość.

Cooler Master MasterKeys PBT to przede wszystkim klawisze… PBT. Są one grubsze, a przez to trwalsze i dające poczucie sprężystości – tak przynajmniej zapowiada to wszystko producent. 

MasterKeys PBT

Jak na tę serię przystało, MasterKeys PBT to klawiatura mechaniczna, a przełączniki to konkretnie znane i sprawdzające się bez zarzutu Cherry MX o wytrzymałości sięgającej 50 milionów kliknięć. Producent oferuje pięć wariantów: Red, Blue, Brown, Silver i Green.

Łącząca się z komputerem przez 1,5-metrowy przewód klawiatura jest programowalna „w locie”, co oznacza, że nie ma potrzeby korzystania z żadnego dodatkowego oprogramowania. Obsługuje też anti-ghosting.

Cooler Master MasterKeys PBT klawiatura

Firma Cooler Master przygotowała dwie wersje swojej najnowszej klawiatury: MasterKeys L PBT oraz MasterKeys S PBT. Ta pierwsza ma, a druga nie ma odrębnej sekcji numerycznej po prawej stronie. To jedyne, co je różni. Oprócz cen, rzecz jasna, które wynoszą odpowiednio: 90 i 80 dolarów.

Źródło: Cooler Master

Komentarze

9
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Dizzy
  4
  Ale bzdura. Ile razy się Wam zdarzyło, że pękł klawisz?
  • avatar
   rlistek
   0
   Fajna. Wymienić klawisze na takie bez oznaczeń i będzie wyglądać elegancko. Nie ogarniam jak ludzie mogą się jarać na to RGB...
   Niemniej ma jedną poważną (dla mnie) wadę. Wątpię bym dał się jeszcze przekonać do klawiatury bez podpórki pod nadgarstek.
   • avatar
    Kenjiro
    -1
    W tej cenie bez bloku numerycznego czy dodatkowych klawiszy funkcyjnych? Jak dla mnie bez szału...
    • avatar
     Q2hvY2hsaWs7
     0
     Słabe.