Gry

10 milionów sprzedanych egzemplarzy Crash Bandicoot N.Sane Trilogy

przeczytasz w 1 min.

Crash Bandicoot N.Sane Trilogy to kolekcja, przy której bawi się wyśmienicie. Szansę na to, by się o tym przekonać, miało już ponad 10 milionów osób. Na liczniku sprzedanych egzemplarzy znajduje się już 8 cyfr.

Dlaczego producenci i wydawcy serwują nam odgrzewane kotlety? Cóż, może dlatego, że te świetnie się sprzedają. Firma Activision poinformowała, że w ciągu półtora roku obecności na rynku Crash Bandicoot N. Sane Trilogy znalazło już ponad 10 milionów nabywców.

Solidnie odświeżona trylogia zręcznościówek sprzed dwóch dekad ukazała się w czerwcu 2017 roku w wersji na PlayStation 4, a pecetowcy oraz posiadacze konsol Nintendo Switch i Xbox One doczekali się swoich wydań rok później. Tyle czasu wystarczyło, by łącznie (to znaczy na wszystkich wymienionych platformach) rozeszło się 10 milionów egzemplarzy.

Taki wynik cieszy, bo też zawsze dobrze jest widzieć, że świetne gry sprzedają się jak należy. Crash Bandicoot N. Sane Trilogy zaś zdecydowanie jest takim dobrym tytułem. Twórcom udało się zachować to, za co kochaliśmy oryginalną trylogię, a równocześnie upiększyć ją tak, by cieszyła oczy. Tak właśnie się to robi!

Przypomnijmy, że w skład tej kolekcji wchodzą odświeżone wersje gier Crash Bandicoot, Crash Bandicoot 2: Cortex Strikes Back oraz Crash Bandicoot: Warped. Pozostaje liczyć na to, że widząc ten sukces, twórcy przygotują także zupełnie nową odsłonę. Zanim to nastąpi, doczekamy się premiery zręcznościowej ścigałki Crash Team Racing: Nitro-Fueled – według nas jednej z najgorętszych produkcji I połowy 2019 roku:

Źródło: GamingBolt, Push Square

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    kitamo
    2
    przejście całości bez nabawienia się nerwicy graniczy z cudem ;)
    Jak ktoś to wyplatynuję to naprawdę podziwiam.