Ciekawostki

Creative Honda Racing donosi o najnowszych wynikach

przeczytasz w 1 min.

To był pechowy wyścig dla obu zawodników teamu Creative Honda Racing – V runda motocyklowych wyścigowych MP rozegrana w Moście w Czechach. Tomek Kędzior wywrócił się na pierwszym zakręcie zaraz po starcie, na ciasnej „szykance”. Nie było w tym jego winy. Gdy już składał motocykl (był na 4 pozycji) wjechał w niego inny zawodnik, który za późno hamował i przestrzelił wejście w zakręt. Takie uderzenie z tyłu i z boku zawsze kończy się wywrotką. Tomek podniósł Hondę, poprostował co było można i ruszył w pogoń, jednak na końcu stawki. W jeździe przeszkadzała mu krzywa kierownica i lekko skrzywiona obręcz tylnego koła. Kręcił jednak świetne czasy, wyprzedzał konkurentów i wyścig ukończył na punktowanej 13 pozycji.

Rafał Herman został ukarany procedurą przejazdu przez depot, nałożoną za poprawki przy motocyklu czynione przez mechanika gdy do startu pozostały już tylko 3 minuty. Jest to zabronione. Rafał zastosował się do kary, przejechał przez depot i wyruszył dalej do walki. Strata jednak była zbyt duża i zawodnik ukończył wyścig na dalekim miejscu.

Zawodnikom Creative Honda Racing – jeśli chodzi o mistrzostwa Polski – pozostał już tylko start w ostatnim wyścigu w ostatniej rundzie, która odbędzie się na Torze Poznań 9 i 10 sierpnia.

Benchmark.pl jest patronem medialnym teamu Creative Honda Racing.

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!