Gry

Crusader Kings II: pobierz demo gry - premiera za kilka dni

przeczytasz w 1 min.

Mroczne wieki powracają

Premiera Crusader Kings II, kontynuacji strategii opracowanej przez ekipę Paradoxu w 2004 roku, zaplanowana jest na 14 lutego 2012 (przynajmniej światowa). Akcja gry toczy się w 1066 roku a zadaniem gracza jest ustanowienie własnej dynastii i utrzymanie jej w niepewnym okresie średniowiecza.

Tak jak w oryginalnym tytule z serii Europa Universalis, użytkownik zetknie się z wieloma problemami. Poprzednio zagrażały mu m.in. najazdy Mongołów i plaga dżumy. Tym razem wcale nie będzie łatwiej.

Crusader Kings II 1
Królestwo za konia!

Jeszcze przed premierą można ściągnąć i posmakować życia w ciemnych wiekach. Demo do pobrania waży niecałe 400 MB i umożliwi rozegranie kampanii z ograniczeniem czasowym do 20 lat. 

Gracz może wcielić się w jednego z czterech bohaterów i zyskać niezbędne doświadczenie, w czym pomocny będzie obszerny samouczek. Crusader Kings II przeznaczony jest wyłącznie na komputery PC. Poniższe demo dostępne jest poprzez serwis FilePlanet.

Crusader Kings II Pobierz demo gry
Pobierz demo gry Crusader Kings II klikając obrazek

Więcej o grach:

Źródło: hol-games, pc-gamer

Produkt Roku 2011/12 - głosowanie

Czy już zagłosowałeś w plebiscycie na Produkt Roku? Na pewno masz swój ulubiony produkt i markę. Weź udział!

Komentarze

10
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  4
  Silnik graficzny jest o wiele lepszy niż w EU3. Nie chodzi mi o bajery graficzne, a o płynność działania. Skomplikowana strategia inna niż Europa, czy Victoria. Dobrze oddaje feudalizm średniowiecza. Fajne jest to że nie musisz grac królem, możesz zacząć od hrabiego. Tutaj prowadzi się swój ród tak naprawdę i duży nacisk na to położono. Większy niż w pierwszej części.
  • avatar
   BILI82
   0
   Prosz o opinie kogos kto tego wyprobowal. Z gory wielkie dzieki.
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Moim zdaniem ta gra była by fajna na android'a tam strategi brakuje a tak to tylko z emulowane gry.