Gry

Cyberpunk 2077 wciąż w wersji pre-alpha

przeczytasz w 1 min.

Twórcy ponownie pokazali grę za zamkniętymi drzwiami. Potwierdzili przy tym, że do zakończenia prac nad Cyberpunk 2077 jeszcze daleka droga.

Od prezentacji Cyberpunk 2077 podczas targów E3 2018 minęło już trochę czasu, a mimo tego nadal pojawiają się informacje z nią związane. Niestety, wszystkie utwierdzają nas w przekonaniu, że na premierę trzeba będzie jeszcze poczekać.

Najwięcej zamieszania wywołał nie zwiastun, ale pojawiające się opinie, iż pokazany za zamkniętymi drzwiami gameplay prezentował się doskonale. Adam Kiciński został zapytany o to, z jakiej wersji gry pochodził. I odpowiedź nie wszystkim się spodoba, ponieważ mowa o wersji pre-alpha. Kilka dni temu ten sam fragment rozgrywki pokazywano w Warszawie, również tym razem mieli okazję zobaczyć go jedynie nieliczni.

„Jest to najbardziej dopracowany fragment gry, jaki teraz mamy, przygotowany w jakimś sensie pod to, by go pokazywać ludziom spoza firmy.” - Piotr Nielubowicz, wiceprezes ds. finansowych CD Projekt

Potwierdzono, że obecnie pracami nad grą zajmuje się około 350 osób, ale zespół cały czas się rozrasta. Optymistyczne prognozy co do premiery gry mówią obecnie o drugiej połowie 2019 roku, ale wielce prawdopodobne, że poczekamy dłużej.

Źródło: bankier.pl

Komentarze

16
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Doctor
  9
  Przepraszam, ale czy kogokolwiek to dziwi? Faza "alpha", to gdy gra jest w większości grywalna, zawiera kompletny content, ale także wiele błędów i ewentualnych problemów z wydajnością.

  Gdy gra jest w "alfie", to w dzisiejszych czasach bardzo często zostaje już wydawana. Jeżeli gra ma jeszcze rok lub dwa lata do premiery, to nie ma opcji aby była w tej fazie.
  • avatar
   xbk123
   6
   Ta gra na bank wyjdzie koło 2020. Nie ma co spekulować i porównywać ją do DNF, czy Star Citizen. Nie mam wątpliwości, że będzie dobra. Kwestia tylko jak dobra i czy da radę spełnić kosmiczne oczekiwania jakie do tego czasu narosną.
   • avatar
    Dudzio993
    2
    Niech robią ją tyle czasu ile potrzebują na dopieszczanie, wolę w pełni dopracowany produkt ;)
    • avatar
     trojan116
     1
     Wieści z jednej strony przykre bo jeszcze tyle czasu do premiery z drugiej nie bo widać ze nie chcą wydać byle czego ale wydaje mi sie że troche za wcześniej zaczynają pokazywac co mają i za duża ilośc informacji co będzie w grze spowoduje ze hype na nią opadnie bo każdy juz będzie wiedział co tam ma być i czego sie spodziewać i nawet mega przyjemna rozgrywka tego nie naprawi coś jak z oglądaniem dobrego filmu ale z wiedzą kto i kiedy zginie
     • avatar
      Guczi04
      -32
      Ten Cyberpunk już chyba z 10 lat powstaje. A na koniec okaże się wielką klapą.
      • avatar
       Suncho
       0
       Release date : Christmas 2077 ;]
       pozdro :]