Filmy / seriale / VOD

Kevin Hart i Mark Wahlberg w nowej komedii Netflix

przeczytasz w 1 min.

Czas dla siebie to kolejna lekka opowieść, jaką Netflix przygotowuje dla swoich abonentów na trwające wakacje. Na co konkretnie powinniśmy się nastawiać?

Znane twarze w nowej komedii Netflix

Większość osób powinna się już oswoić z faktem, że Netflix nie szczędzi grosza na swoje produkcje, sporą cześć budżetów przeznaczając na obsadę. W tym przypadku może być podobnie, w rolach głównych wystąpią bowiem Kevin Hart i Mark Wahlberg (obydwaj są też w gronie producentów), którzy z pewnością nie są postaciami anonimowymi. Partnerować będą im między innymi Regina Hall i Jimmy O. Yang. Czy to już gwarancja sukcesu? Oczywiście, że nie. Zresztą, daleko szukać nie trzeba. Człowiek z Toronto, który ostatnio trafił na omawianą platformę pod względem obsady też wypadał bardzo obiecująco (nawet lepiej niż tutaj), ale ostatecznie trudno mówić o większym hicie.

Podajemy akurat ten przykład, ponieważ również Me Time będzie komedią. Ma opowiadać o losach mężczyzny, pełnoetatowego ojca (Kevin Hart), który pierwszy raz od dawna będzie miał tytułowy czas dla siebie. Postanowi wykorzystać go na odnowienie kontaktu z dawnym przyjacielem (Mark Wahlberg). Efekty ich spotkania mają być, jak przystało na obietnicę komedii, zabawne.

Me Time - zwiastun

Kiedy premiera filmu Czas dla siebie?

Czas dla siebie to kolejny projekt, na który Netflix nie każe długo czekać zainteresowanym. Premiera została zaplanowana jeszcze na trwające wakacje, dokładnie na 26 sierpnia.

Źródło: Netflix

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  angelboy
  0
  Niech netflix już lepiej zaprzestanie tworzyć te swoje "hity" które w rzeczywistości wychodzą na gnioty ...
  • avatar
   pawluto
   -1
   Ostatnio mają nieudane filmy ale ten wygląda na dobrą komedię , bo co można skasztanić w komedii ??? :)
   • avatar
    PerfectDAY
    0
    To jedni z najzabawniejszych aktorów więc na pewno nie będzie nudno. Już nie mogę się doczekać.