• benchmark.pl
 • Gry
 • Dokładna data premiery i zawartość edycji kolekcjonerskiej gry Dark Souls 2
Gry

Dokładna data premiery i zawartość edycji kolekcjonerskiej gry Dark Souls 2

przeczytasz w 1 min.

Do tej pory wiedzieliśmy, że gra pojawi się na początku przyszłego roku. Teraz poznaliśmy dokładną datę premiery Dark Souls 2.

Dark Souls 2 gra data premiery

Nie jest tajemnicą, że większość nowych gier nie oferuje specjalnie wymagającej rozgrywki i nawet na najwyższych poziomach trudności dla wielu graczy są one po prostu łatwe. Coraz trudniej o wyjątki od tej reguły, ale na szczęście takowe cały czas się zdarzają. Prawdopodobnie będzie należeć do nich również Dark Souls 2.

O produkcji From Software powiedziano już do tej pory naprawdę sporo. Gra zachować ma wszystkie najlepsze cechy swojego poprzednika, a kilka elementów, które wcześniej nie były idealne ulec mają znacznej poprawie. Dość mocno zmieniona zostanie walka, a poza tym gracze dostaną też więcej możliwości w zakresie rozwoju bohatera i usprawniony tryb multiplayer.

Wiedzieliśmy, że gra pojawi się na początku przyszłego roku, ale teraz poznaliśmy dokładną datę premiery Dark Souls 2. Przypadnie na 11 marca w USA i 3 dni później w Europie. Termin ten dotyczy jednak tylko wersji na konsole PlayStation 3 i Xbox 360. Gracze korzystający z PC będą musieli poczekać nieco dłużej, ponieważ twórcy potrzebują dodatkowego czasu na optymalizację.


Jednocześnie ujawniono, że wszyscy gracze, którzy zdecydują się na zakup Dark Souls 2 przed premierą otrzymają dodatkowo metalowe etui oraz ścieżkę dźwiękową z gry. 

Na jeszcze więcej liczyć będą mogli natomiast ci, którzy sięgną po edycję kolekcjonerską. W jej skład, prócz samej gry, wejdzie pudełko kolekcjonerskie, metalowe etui, ścieżka dźwiękowa, mapa, artbook oraz 30-centymetrowa figurka.

Dark Souls 2 gra edycja kolekcjonerska

Źródło: vg247, gameskinny

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Maxdamage
  3
  Moze w 2 dodadza chociaz troche ekspozycji, bo w 1 cala fabula jaka byla ci przedstawiona to "idz zadzown w 2 dzwony"...
  Ok...Po co? Dlaczego? Czemu swiat jest pelen nieumarlych? Dlaczego musze wlaczyc z wielkim wilkiem trzymajacym w zebach miecz? albo z tym ogromnym motylem? O co tu chodzi?

  (szukanie po forach i roznych wiki skrawkow fabuly to nie jest dobra ekspozycja)

  Ta gierka nawet nie jest specjalnie trudna, jest po prostu nuzaca.
  • avatar
   kosq83
   2
   Dla takich produkcji należy się szacunek-gra dla hardkorów.
   • avatar
    Anonim20
    1
    "Gracze korzystający z PC będą musieli poczekać nieco dłużej, ponieważ twórcy potrzebują dodatkowego czasu na optymalizację."
    Na bank...
    Jakoś Yui Tanimura powiedział ,że pokłada nadziej i starania w to ,że wersja PC zagości w tym samym okresie (Eurogamer)
    Nie powiedział nic na temat obsuwy więc kiepskie źródło / tłumaczenie