Pojazdy

Ciekawa promocja. Darmowy przejazd hulajnogą na niedzielne wybory

przeczytasz w 2 min.

Lime ponownie decyduje się na zachęcenie Polaków do uczestnictwa w wyborach. Tym razem mówimy oczywiście o wyborach do Parlamentu Europejskiego. W tym dniu możemy skorzystać z hulajnogi za darmo (dwa razy).

Wielkimi krokami zbliżają się wybory do Parlamentu Europejskiego. W związku z tym Lime przygotowało ciekawą promocję. Jeśli na wybory udasz się ich hulajnogą elektryczną, nie zapłacisz nic za przejazd. Wystarczy skorzystać z kodu promocyjnego.

Wybieram Lime - kampania reklamowa

Lime to firma, która udostępnia hulajnogi elektryczne w wielu polskich miastach. Pobieramy aplikację na smartfona, zasilamy konto i za niewielką opłatą możemy cieszyć się sprawnym i szybkim przejazdem. U celu po prostu parkujemy hulajnogę, zwracamy ją w aplikacji. Nie musimy martwić się o ładowanie czy przechowywanie sprzętu.

W dniach 6-9 czerwca 2024 odbywa się kampania reklamowa pod hasłem “Wybieram Lime”. Dla użytkowników największą jej zaletą może być opcja wykorzystania dwóch darmowych przejazdów. Każdy z nich może trwać maksymalnie 15 minut, a z promocji skorzystamy w dniu wyborów - 9 czerwca (niedziela).

Aby nie zapłacić nic za dwa przejazdy, wystarczy wpisać w aplikacji kod promocyjny - EUROPE2024.

Promocja wybieram Lime

To nie pierwsza taka akcja Lime

“Wybieram Lime” to akcja promocyjna, która z jednej strony może zachęcić nowych klientów do skorzystania z hulajnogi tej firmy, z drugiej - daje użytkownikom możliwość darmowego przejazdu. Dotychczas w naszym kraju podobną promocję widzieliśmy podczas ostatnich wyborów samorządowych. Wtedy całkiem dużo osób zdecydowało się na wykorzystanie kodu i darmowy przejazd.

Ponadto Lime w samej aplikacji zachęca do wybrania się na wybory. Warto przypomnieć podstawowe zasady bezpiecznego korzystania z hulajnogi:

 • jeden pojazd służy do przewozu jednej osoby,
 • nie można korzystać z hulajnogi elektrycznej pod wpływem alkoholu,
 • możemy poruszać się ulicą lub ścieżką dla rowerów,
 • jeśli nie ma innej opcji, możemy też jechać chodnikiem,
 • maksymalna prędkość hulajnóg jest ograniczona do 20 km/h, warto natomiast dostosować prędkość jazdy do warunków na drodze czy obecności innych uczestników ruchu,
 • możemy zaparkować hulajnogę na chodniku, jeśli pozostawimy co najmniej 1,5 metra przejścia.

Wiele osób stoi przed wyborem - rower elektryczny czy hulajnoga. Być może opcja wynajmu (lub darmowego przejazdu, jak w opisywanym dziś przypadku) i wypróbowania obu sprzętów pomoże w rozwiązaniu tego problemu. Oba nowoczesne środki transportu doskonale sprawdzają się w mieście. Ze względu na małe wymiary, hulajnogę możemy zabrać na wakacje, na przykład usprawniając zwiedzanie odwiedzanych miejsc.

Źródło zdjęcia głównego: mobilitynews.pl. Źródło zdjęcia w tekście: Lime.

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  BombaX
  -1
  "Jeśli na wybory udasz się ich hulajnogą elektryczną, nie zapłacisz nic za przejazd." A jak nie zagłosuję na tych od Uśmiechniętej Polski to zapłacę ?
  • avatar
   denali
   0
   no powiem szczerze pomysł bardzo nowatorski i ,,nowoeczesny,,