Gry

Darmowy weekend z The Crew 2

przeczytasz w 1 min.

Oferta dotyczy wszystkich platform docelowych gry, a więc PC oraz konsol Xbox One i PlayStation 4. Decydujący się na zakup mogą liczyć przy tym na sporą zniżkę.

Jeśli zastanawialiście się nad zakupem The Crew 2, ale nie mogliście pozbyć się ostatnich wątpliwości to producent postanowił Wam pomóc. Przez najbliższe dni grę można sprawdzać bez opłat.

Wszystko z racji darmowego weekendu. Ten już się rozpoczął i potrwa do 17 grudnia (za pośrednictwem Steam do 16 grudnia). Oferta dotyczy wszystkich platform docelowych gry, a więc PC oraz konsol Xbox One i PlayStation 4.

Co tutaj niezwykle istotne, Ubisoft zdecydował się udostępnić do testowania całą zawartość gry, łącznie z najnowszym trybem Demolition Derby. Osiągnięte postępy można będzie zachować w przypadku zdecydowania się na zakup pełnej wersji.

To może być tym bardziej kuszące, że prócz sporej zniżki obowiązującej w trakcie darmowego weekendu, biorący w nim udział otrzymają prezenty - FORD GT TOURING (PC), BMW Z4 GT3 (Xbox One) lub Maserati Gran Turismo S (PlayStation 4).


Źródło: Ubisoft Polska

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  marioking
  0
  Faktycznie działa, na PS4 "tylo" 36Gb do pobrania... dobrze miec konto uplay przygotowane, bo trzeba sie zalogować by pograć nawet singla... osobiscie nie miałem wczesniej styczności z gra i spontanicznie pobrałem... raczek rozczarowujaca arcadówka... latanie akrobacyjne czy wyscigi motorowek a wszystko opiera się na robieniu głupot by zyskac poklask... z jednej strony życiowe ale jednak spodziewałem się czegoś bardziej jak Driveclub czy need.. a to jest słabiutkie i dobrze ze miałem okazje przekonać sie za free...
  • avatar
   hideo
   0
   a właśnie gram w darmowy tydzień ze Street Fighter V na ps4