Smartfony

Samsung ujawnił datę polskiej premiery Galaxy A3 (2016) i A5 (2016)

przeczytasz w 1 min.

Smartfony Galaxy A3 (2016) i A5 (2016) dostępne będą już za kilka dni.

Galaxy A3 (2016)

Samsung potwierdził właśnie datę polskiej premiery dwóch kolejnych smartfonów, które mają spore szanse na to, aby wzbudzić większe zainteresowanie. Bez wątpienia określać można tak bowiem modele Galaxy A3 (2016) oraz Galaxy A5 (2016).

Nieoficjalne informacje ujawnione kilkanaście dni temu sugerowały, iż smartfony pojawią się w naszych sklepach w połowie tego miesiąca. Trzeba przyznać, że termin udało się przewidzieć niemal bezbłędnie. Galaxy A3 (2016) i A5 (2016) dostępne będą bowiem już za kilka dni - od 22 stycznia. Niestety nie ujawniono cen.

Względem poprzedników stylistyka nie zmieniła się wiele. Producent chwali się harmonijnym połączeniem metalu i szkła, ekranami pokrytymi szkłem 2,5D oraz węższymi ramkami. Naturalnie nowe modele to lepsza specyfikacja, w tym znacznie podniesione możliwości aparatów.

Jeśli chcielibyście dowiedzieć się o wymienionych smartfonach czegoś więcej to zapraszamy do naszej wcześniejszej publikacji dotyczącej ich specyfikacji, a zwłaszcza do recenzji Galaxy A5 (2016).

Źródło: Samsung

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Konto usunięte
    2
    Sądzę, że ludzka naiwność pozwala nam sądzić, że seria A będzie tania. Szczerze jednak wątpię, by Samsung tanio sprzedał skórę z metalu i szkła. Osobiście uważam, że A3 będzie kosztować około 1600 zł, a A5 około 1800, bliżej do 1900 zł (z wliczonym rzecz jasna podatkiem od nowości!). Może w okolicy czerwca ceny w miarę się ustabilizują. Na chwilę obecną, nie wróżę tym modelom wielkiej sprzedaży.