Gry

Dead Space 2 (PC) jednak możliwy?

przeczytasz w 1 min.

Niedawna wiadomość o braku pecetowej kontynuacji jednego z najlepszych survival horrorów ostatnich lat wzbudziła spore oburzenie graczy. Mozliwe jednak, że jeszcze nie wszystko stracone.

Jak donosi serwis Eurogamer koncern Electronic Arts nie powiedział jeszcze ostatniego słowa w sprawie pecetowej wersji Dead Space 2. Zgodnie z ogłoszonym dwa dni temu planem wydawniczym najnowsza część przygód Isaaca Clarke'a miałaby  ukazać się jedynie na konsolach Xbox 360 i Playstation 3.

Tymczasem dziś jeden z przedstawicieli EA wyjawił, że możliwość wydania Dead Space 2 na komputerach PC nie została jeszcze przesądzona i jest stale brana pod uwagę. Niestety, na tę chwilę nie ma pewności co do tego jaką decyzję w tej sprawie podejmą  Electronic Arts i Visceral Studios. Nie pozostaje nam więc nic innego jak uzbroić się w cierpliwość.

Źródło: Eurogamer.net

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  Nadziejeeeeeeeeeeee maaaaaaaaaaaaaaaaam LOL
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   najs no to kupi sie original
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    eeetam...
    Podobno ma być więcej akcji a mniej horroru. Tak więc dziękuję, postoję...
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     Hmmm, czy ja aby właśnie o tym nie pisałem w poprzednim newsie o DS2? :P
     • avatar
      Ewa Stiller
      0
      Pieniądze nie śmierdzą, a dla EA to już w ogóle, więc wcale nie jestem zaskoczona. Skoro mogą zarobić na sprzedaży gry na PC, to czemu mają sobie odmówić? Stare zagranie, najpierw zarzekanie się, że wersji PC nie będzie, a potem gra ukaże się tylko "troszeczkę" później od swojego konsolowego odpowiednia, żeby najpierw sprzedała się dobrze na jednej platformie, a potem na drugiej.