• benchmark.pl
  • Gry
  • Kosiarzowi dopisuje humor - Death Coming zmierza na kolejną platformę
Gry

Kosiarzowi dopisuje humor - Death Coming zmierza na kolejną platformę

przeczytasz w 1 min.

Czysta rozrywka, czarny humor i prosta, ale przyjemna dla oka oprawa wizualna to cechy charakterystyczne uznanego „indyka” pod tytułem Death Coming.

Death Coming jeszcze w tym miesiącu pojawi się w katalogu gier na Nintendo Switch. To dobry moment, by przypomnieć o tej niezależnej, niepozornej i nietypowej produkcji logicznej pozwalającej nam wcielić się w Kosiarza i odbierać życie w najrozmaitsze, nieraz niezwykle dziwaczne sposoby.

Choć zdobył wiele nagród, dotychczasowe premiery tego „indyka” przeszły bez większego echa. Nie oznacza to jednak, że Death Coming nie cieszy się zainteresowaniem – 230 tysięcy sprzedanych egzemplarzy na Steamie pokazuje, że wcale tak nie jest. Oprócz pecetów gra trafiła też na iUrządzenia, a w lutym tego roku także na PlayStation 4.

25 kwietnia 2019 roku gra Death Coming zadebiutuje w wersji na Nintendo Switch. Informuje o tym świeżutki zwiastun, pozwalający przy okazji przyjrzeć się tej dwuwymiarowej, nieliniowej produkcji, która przenosi nas do świata, w którym przyglądamy się planom dnia naszych ofiar, a następnie zsyłamy na nie „nieszczęśliwe wypadki”…

Death Coming – trailer premierowy (Nintendo Switch):

Dodajmy, że wersja na konsolę „wielkiego N” została wyceniona na 6,99 euro.

Źródło: Zodiac Interactive

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!