Gry

Deep Silver uspokaja, Dead Island 2 cały czas powstaje

przeczytasz w 1 min.

Na temat Dead Island 2 jest tak cicho, iż można o tym tytule zapomnieć. Wydawca zapewnia jednak, że prace nad nim cały czas trwają.

Chociaż Dead Island 2 zapowiedziano kilka lat temu, o grze wciąż wiemy niezbyt wiele. Pewne jest jedynie tyle, że powstaje ona w bólach. Pocieszeniem może być to, że ostatecznie jej nie porzucono.

A nie było to wcale takie pewne. Dead Island 2 zapowiedziano w 2014 roku, od razu informując, że pracami nie zajmie się Techland, ale Yager Development. Później mieliśmy głównie komunikaty o opóźnieniach premiery, a doszedł do tego fakt, iż Deep Silver zerwało współpracę z tym studiem i przekazało grę w ręce Sumo Digital.

Od tego czasu nie zmieniło się jednak wiele i informacji na temat kształtu rozgrywki wciąż brakuje. Na pytania dotyczące prac nad grą odpowiedziało jednak Deep Silver. Za pośrednictwem oficjalnego konta na portalu Twitter przekazano, iż Dead Island 2 cały czas powstaje, a większa dawka informacji ujawniona zostanie w późniejszym czasie.

Czekającym na grę pozostaje mieć nadzieję, że wydawca nie ma tu na myśli kolejnych kilku/kilkunastu miesięcy. Sam Techland radzi sobie bez tej marki bardzo dobrze i wcale nie odchodzi od tematyki zombie. Na niedawnych targach E3 2018 zapowiedział Dying Light 2.

Źródło: videogamer

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    david_89
    0
    Oby oby, i oby nie była to jakaś słodka gierka z cukierkową grafiką jak na którymś z dawnych trailerów tylko normalny zombie na jakiejś wyspie...wtedy będzie klimat.