Audio

Definitive Technology W Studio - zaawansowany soundbar trafia do Polski

przeczytasz w 1 min.

W Studio jest flagowym kompaktowym systemem 5.1 w ofercie Definitive Technology.

Definitive Technology W Studio

Firma Definitive Technology wprowadziła na polski rynek kolejny produkt dla miłośników dobrego brzmienia. Tym razem jest to Definitive Technology W Studio.

Jeśli nazwa mało wam mówi to śpieszymy z wyjaśnieniami, iż W Studio jest flagowym kompaktowym systemem 5.1 w ofercie wspomnianego producenta. Chwali się on tutaj tym, że jako jeden z nielicznych produktów na rynku W Studio łączy umiejętność odtwarzania kina domowego w jakości hi-end wraz z reprodukcją muzyki stereo.

W Studio dysponuje łączną mocą 320 W. Znajdujący się w zestawie subwoofer o mocy 200 W wyposażony jest w 20-centymetrowy głośnik, który współpracuje z sześcioma 7,5-centymetrowymi przetwornikami średniotonowymi z kompozytu polimerów oraz trzema aluminiowymi kopułkami do przetwarzania wysokich tonów.

Dzięki trzem wejściom HDMI 1.4a, jednemu wyjściu oraz obsłudze formatów Dolby TrueHD i DTS-HD, W Studio odtworzy dźwięk w natywnej jakości zapisanej na płycie Blu-ray. W Studio umożliwia rzecz jasna także bezprzewodowy streaming plików w formatach MP3, M4A, FLAC i WAV w jakości do 24bity /192kHz poprzez DLNA, a także dostęp do radia internetowego oraz usług muzycznych takich jak Deezer, Spotify czy Tidal. Wszystkim zarządzać można z poziomu bezpłatnej aplikacji dostępnej na urządzenia z Apple iOS lub  Google Android.

Definitive Technology W Studio zestaw wygląd

Warto dodać, że soundbar mierzy niecałe 9 centymetrów grubości. Dodatkowo cały zestaw może pochwalić blokami wykończonymi aluminium oraz charakterystycznym dla Definitive Technology płótnem na froncie.

Koszt zakupu Definitive Technology W Studio wynosi 6799 złotych.

Źródło: Definitive Technology

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  2
  Najfajniejsza jest tu cena :)
  • avatar
   Dragonik
   1
   "Firma Definitive Technology wprowadziła na polski rynek kolejny produkt dla miłośników dobrego brzmienia. Tym razem jest to Definitive Technology W Studio." aha już biegnę kupić za prawie 7000zł
   • avatar
    gumol
    0
    Nie będę pisał co w takiej cenie można sobie kupić lepszego, bo każdy sobie odpowie na to pytanie sam. Dla mnie taki soundbar, który jest "zaawansowany" i "hi-end" jest jak świnka morska. Bo to ani świnka, ani morska.