Gry

Westernowi „komandosi” w akcji - 21 minut z Desperados III

przeczytasz w 1 min.

Na nowe Commandos na razie nie ma co liczyć, ale pustkę tę wypełnić może ekipa Mimimi Games, kończąca prace nad grą Desperados III. Ze wspomnianej serii czerpie ona pełnymi garściami, lecz przenosi akcję na Dziki Zachód.

Desperados III to najnowsza strategia taktyczna autorów (naprawdę dobrego) Shadow Tactics: Blades of the Shogun. Duch tego tytułu będzie mocno wyczuwalny, podobnie jak duch pierwszej części Desperados i serii Commandos. O tym, jak ten koktajl będzie smakować, przekonać mamy się jeszcze przed końcem tego roku. Już teraz natomiast możemy wyrobić sobie zdanie na ten temat, a to za sprawą świeżutkiego materiału prezentującego rzeczywistą rozgrywkę.

Nowy, 21-minutowy gameplay został opublikowany na kanale Rock Paper Shotgun. Pochodzi on z targów Gamescom 2019, których nie ominął THQ Nordic – wydawca gry Desperados III. Konkretnie pozwala on spojrzeć na to, jak na Dzikim Zachodzie radzi sobie Isabelle Moreau (a więc jedna z pięciu grywalnych postaci) oraz jak wygląda tryb Showdown, w którym następuje pauza, a postacie wykonują rozkazy równocześnie. 

Desperados III - gameplay z Gamescom 2019:

Jak widać, w Desperados III liczy się przede wszystkim taktyka, a my otrzymujemy pod tym względem olbrzymią swobodę. Tylko od nas zależy, czy akcję wykonamy po cichu, czy też zorganizujemy na Dzikim Zachodzie wiele widowiskowych strzelanin. Przypomnijmy na sam koniec, że gra zmierza na trzy platformy, którymi są komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One.

Źródło: THQ Nordic, Rock Paper Shotgun

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Kenjiro
  0
  Postacie są bardzo podobne (umiejętnościami) do Shadow Tactics. Przydałoby się więcej zróżnicowania.
  • avatar
   michael85
   0
   Grałem w Commandos - wszystkie części także w Desperados i musze powiedzieć że Shadow Tactics to naprawdę świetna gra. Mam nadzieję że Desperados III nie będzie gorsze.