Gry

W 2019 roku wrócimy na Dziki Zachód - gameplay i zwiastun gry Desperados 3

przeczytasz w 1 min.

Pierwsze dwie odsłony serii Desperados były niezłe, a trzecia może być naprawdę dobra, tym bardziej że czuwa nad nią ekipa Mimimi, która niedawno dała nam Shadow Tactics: Blades of the Shogun.

Trzeba było na to czekać przeszło dekadę, ale westernowe Commandos powraca. Wyrastający na jednego z najciekawszych wydawców THQ Nordic zapowiedział podczas targów Gamescom 2018, że w jego katalogu znalazło się miejsce dla Desperados 3.

Desperados 3 powstaje i zadebiutuje w przyszłym roku

Oficjalnie zapowiedziano grę Desperados 3. Jej producentem nie jest Spellbound Entertainment (które rozpadło się w 2012 roku) ani nawet Black Forest Games (które powstało na jego fundamentach), lecz Mimimi. I nie jest to wcale zła wiadomość, bo są to twórcy wydanej w 2016 roku Shadow Tactics: Blades of the Shogun – bardzo ciepło przyjętej produkcji o podobnych założeniach.

Desperados 3 screen

W tej nowej taktycznej grze zabierającej nas na Dziki Zachód ponownie będziemy mogli wcielić się w rewolwerowca nazwiskiem John Cooper. Twórcy zapowiadają dużą swobodę – każdą misję będzie można przejść na kilka różnych sposobów, wykorzystując zdolności towarzyszących nam kowbojów. 

Prace nad grą Desperados 3 mają zakończyć się w przyszłym roku. Dokładniejszej daty nie podano, ale wiemy za to, że platformy docelowe to komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One. Otrzymaliśmy również dwa materiały wideo, które pozwalają dobrze przyjrzeć się tej produkcji naszych sąsiadów zza zachodniej granicy…

Zwiastun zapowiadający grę Desperados 3:

Desperados 3 – gameplay z Gamescom 2018:

Źródło: Dark Side of Gaming, Gematsu, THQ Nordic

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  chrisplbw
  4
  Super, choć osobiście wolałbym nowych Commandosów
  • avatar
   Wiedzmin69
   -3
   Moim zdaniem nie wiele osob zagra bo dziki zachod niedlugo bedzie jak wyjdzie RDR2
   • avatar
    hollow_
    0
    Genialnie. A niedawno ponownie przeszedłęm obydwie części i umęczyłem później pierwszych Commandos'ów. Chciałem dwójkę, ale ni jak nie mogę się na mechanikę przestawić. I zawziąłem się na Shadow Tactics i jest super.