Gry PlayStation 4

Detroit: Become Human z 2 milionami sprzedanych egzemplarzy

przeczytasz w 1 min.

Detroit: Become Human jest na najlepszej drodze do tego, by stać się największym sukcesem ekipy Quantic Dream, znanej z takich gier jak Heavy Rain czy Fahrenheit. Ten wynik mówi sam za siebie…

Krótko i na temat: dwa miliony sprzedanych egzemplarzy – aż tak dobry wynik udało się do tej pory uzyskać ekipie Quantic Dream w przypadku gry Detroit: Become Human

Na początek wypada odpowiedzieć na pytanie, czy stwierdzenie „aż tak dobry” aby na pewno jest uzasadnione. Otóż… zdecydowanie tak, jeśli weźmie się pod uwagę fakty, że od premiery minęło około pół roku, że jest to tytuł dostępny wyłącznie na PlayStation 4 oraz że reprezentuje on dość specyficzny gatunek, jakim jest „interaktywny film”.

Quantic Dream specjalizuje się zresztą w tworzeniu tego typu produkcji. Wystarczy wspomnieć o takich tytułach jak Beyond: Dwie Dusze, Heavy Rain czy Fahrenheit. Warto podkreślić, że żadna z wymienionych gier nie osiągnęła takiej sprzedaży w tak krótkim czasie, jak najnowsza opowieść o androidach z czwartej dekady obecnego stulecia.

Detroit: Become Human spotkało się też z ciepłym przyjęciem tak ze strony graczy, jak i recenzentów. W naszej recenzji również nie szczędziliśmy pochwał pod adresem zespołu Quantic Dream, a samą grę umieściliśmy w najnowszym zestawieniu najlepszych gier na PlayStation 4 obok God of War, Horizon: Zero Dawn, Bloodborne czy Spider-Mana.

Źródło: VentureBeat, VG247, Quantic Dream

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  raffal81
  0
  Świetna gra, to i dobrze się sprzedaje.
  • avatar
   hideo
   -2
   Grałem, skończyłem z różnymi ścieżkami (choć nie wszystkimi możliwymi) i znakomita gra!