• benchmark.pl
 • E3
 • E3 2017: Detroit: Become Human - rzut okiem na rozgrywkę
Gry PlayStation 4

E3 2017: Detroit: Become Human - rzut okiem na rozgrywkę

przeczytasz w 1 min.

Do tej pory gra Detroit: Become Human prezentowana była głównie zwiastunami. Teraz nadszedł czas na soczysty zapis autentycznej rozgrywki.

Jak ludzie mogliby zareagować na pojawienie się myślącej sztucznej inteligencji? Jak mógłby czuć się robot, który odkrywa świat zewnętrzny i wewnętrzny? Czy możliwe jest, by robot myślał samodzielnie i co chciałby wtedy zrobić? Czy istota myśląca jest z natury zła? Między innymi wokół tych pytań kręcić będzie się fabuła Detroit: Become Human – nowego „interaktywnego thrillera” ekipy Quantic Dream. Czas spojrzeć na rozgrywkę.

Podczas konferencji Sony na E3 zaprezentowany został pięciominutowy zwiastun Detroit: Become Human, wprowadzający w fabułę gry, która przenosi nas do amerykańskiego miasteczka z przyszłości, w którym ludzie dzielą świat z androidami. 

I choć oglądając go można odnieść wrażenie, jakby oglądało się zwiastun kolejnego filmu w stylu rewelacyjnych Ex Machina czy Morgan, nie można zapomnieć, że będzie to jednak mimo wszystko gra.

Gra, której mechanika rozgrywki nie będzie jednak zbytnio odbiegać od tego, do czego ekipa Quantic Dream zdążyła nas już przyzwyczaić. Będziemy zatem eksplorować świat, szukać wskazówek, podejmować trudne decyzje moralne i wykazywać się zręcznością, a to wszystko będzie z dużą częstotliwością przerywane filmikami, składającymi się na pełną opowieść. 

Dwa nowe filmiki od PlayStation (prosto z wydarzenia na E3, którego jest gospodarzem) pozwalają przyjrzeć się bliżej samej rozgrywce, a przy okazji dowiedzieć się więcej na temat gry (od samego twórcy):

Gra zmierza na PlayStation 4, ale kiedy tam trafi – nie wiadomo.

Źródło: PlayStation na YouTube

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  PITUCH1
  0
  kolejny Watch Dogs ?
  ...ale to już było...
  • avatar
   ygdersil
   0
   No nie wiem, Hevy Rain było jedna z gier dla których kupiłem Ps3 mimo pecetowego serca i zrobiło na mnie niesamowite wrażenie .Beyond Dwie Dusze spodobał mi się bardziej niż kosmicznie wychwalany The Last of US , od tego czasu czekam na każdą grę tego studia