• benchmark.pl
 • Gry
 • Diablo 4 i nowy Overwatch - szczegóły mamy poznać na BlizzConie
Gry

Diablo 4 i nowy Overwatch - szczegóły mamy poznać na BlizzConie

przeczytasz w 1 min.

Plotki o tym, że nadciąga Diablo IV, towarzyszą nam od dawna. Wygląda jednak na to, że w końcu doczekają się potwierdzenia. I to już niedługo, bo w przyszłym miesiącu.

Diablo 4 – zapowiedź gry coraz bliżej

Na zapowiedź gry Diablo 4 liczyliśmy już podczas imprezy BlizzCon 2018, ale wtedy zapowiedziana została jedynie „mobilka” z podtytułem Immortal. Wiele wskazuje na to, że tegoroczna edycja niezwykłego wydarzenia ekipy Blizzard nie zakończy się podobnym rozczarowaniem.

Najświeższe wieści pochodzą z niemieckiego czasopisma GameStar. W najnowszym numerze pojawia się reklama oficjalnego artbooka, zawierającego „ponad 500 grafik z Diablo, Diablo 2, Diablo 3 i Diablo 4”. O tym, że czwarta część serii zostanie zapowiedziana podczas w trakcie BlizzCon 2019, zatweetował też (mający niezłą sprawdzalność) Metro. Zasugerował on, ze oprócz tego ogłoszona zostanie odświeżona wersja „dwójki”.

BlizzCon 2019 z gorącymi zapowiedziami – Diablo IV, Diablo 2 Remastered i nowy Overwatch

Oprócz Diablo 4 i Diablo 2 Remastered doczekać możemy się również zapowiedzi gry Overwatch 2 lub inaczej zatytułowanej kontynuacji popularnej sieciowej strzelaniny. 

BlizzCon 2019 startuje 1 listopada. Wygląda na to, że będzie to kawał porządnej imprezy!

Źródło: VG247, ResetEra, Digital Trends

Warto zobaczyć również:

Komentarze

11
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  fitgame
  6
  Liczę na to, że D4 będzie w klimatach horroru. Największą wadą D3 jak dla mnie był ten bajkowy charakter.
  • avatar
   Vassago
   2
   W poprawioną dwójeczkę z chęcią zagram ale jak mi Bli$ard w D4 zafunduje dom aukcyjny za realną kasę tak jak ostatnio to dziękuję, nie skorzystam.
   • avatar
    Konto usunięte
    1
    Jakie D4? Conajwyżej remaster D2 i ta giereczka na telefoniki, blizza nie stać już na nowe tytuły w swoich uniwersach, (niedo)rozwojem SC2 ubili społeczność - gra jest już praktycznie martwa, D3 chyba też na dnie... Więc zabrali się za remastery - trudno schrzanić coś co działa - SC:BW , W3 , i hahaha nawet WoWa wydali w opcji classic = ]

    A ten ich remaster W3 to będzie dead game już na starcie.... Wczoraj na [email protected] było 280 gier założonych w w3. Ponieważ W3 classic nie otrzyma upa do remaster, remaster jest względnie nie najtańszy i nie porywa grafiką, czy też UI; dodatkowo ze względu na zgodność z klasykiem nie rozbudowali multiplaya, niedodali reconnectów ani innych uprzyjemniających życie ficzerów i innych pro e-sportowych gadżetów, być może kilka osób kupi dla kampanii, ale MP który był siłą tej gry będzie martwy.
    • avatar
     rahimpfk
     1
     Diablo 2 z poprawkami, grafiką fullhd, tonami nowych itemow to by było coś
     • avatar
      DzikiWariat
      0
      Niepopularna opinia ale mi się akurat dom aukcyjny podobał. Wymagał usprawnień ale został ubity zanim wyewoluował na coś lepszego.
      Ale to chyba zależy po której stronie sklepu się stało. Dziennie sprzedawałem 3-4 przedmioty po 25 euro...
      • avatar
       lataj
       -2
       Dom aukcyjny nie był złym pomysłem. Wystarczyło dać graczom wybór: tworzę postać z AH lub bez. Wszyscy byliby zadowoleni.
       • avatar
        Blejd
        0
        2 gry nowe naraz by ogłosili nie sądzę :D ile to już razy nakręcali hype przed Blizzconem że coś wyjdzie ... a później wielka LIPA :D wolę się nie nakręcać tylko spokojnie czekać.
        W remaster D2 w 4k chętnie bym zagrał :)