Gry

Dishonored 2 otrzymuje wersję trial

przeczytasz w 1 min.

Do rozegrania trzy pierwsze misje kampanii, które zachęcić mają do zakupu pełnej wersji gry.

Nie było Wam do tej pory po drodze z Dishonored 2? Mamy dobre wieści. Można będzie za darmo sprawdzić produkcję Arkane Studios.

Przygotowano bowiem wersję trial, dzięki której już od jutra każdy zainteresowany rozegra trzy pierwsze misje kampanii - jako cesarzowa Emily Kaldwin lub Corvo Attano.

Darmowa wersja próba dostępna będzie na wszystkich platformach docelowych gry - PC i konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One. Stosowane pliki pobrać można ze Steam, PlayStation Store oraz sklepu Xbox.

Osoby, które zdecydują się później na zakup pełnej wersji gry otrzymają możliwość kontynuowania rozpoczętej kampanii z zachowaniem zapisów rozgrywki.

„Gdy szalona czarownica Delilah przejęła tron, los twojego cesarstwa zawisł na włosku. Jako Emily lub Corvo opuść legendarne ulice Dunwall i udaj się do Karnaki – niegdyś olśniewającego miasta portowego, w którym leży klucz do przywrócenia Emily na tron. Władając mocami Znaku Odmieńca, jak daleko posuniesz się, by dopaść swoich wrogów i odebrać to, co należy do ciebie?”

Źródło: bethesda

Komentarze

11
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  7
  Taki trial i kontynuowanie gry po zakupie pełnej wersji to mógłby być dzisiaj taki standard do każdej gry w dniu premiery, korona by im z głowy nie spadła. Nawet nie muszą udostępniać trzech misji, jedna wystarczy.
  • avatar
   Fiona
   3
   Czyżby ludzie zmądrzeli i powoli zaczyna brakować idiotów kupujących w ciemno - przedsprzedaż ??

   Wraca mi wiara w homo sapiens
   • avatar
    Konto usunięte
    1
    Małymi kroczkami, branża wraca do wersji DEMO, ktoś "mundry" wyliczył że to się opłaca.
    • avatar
     Konto usunięte
     1
     Trzy pierwsze misje? To przecież 30% całej gry. Ogólnie to polecam gorąco Dishonored 2. Szczególnie teraz, kiedy większość rzeczy, które irytowały na premierę zostało połatanych.
     • avatar
      popo601
      1
      Niestety optymalizacja nadal strasznie kuleje :(