• benchmark.pl
 • Gry
 • Divnity: Original Sin II - Definitive Edition: konsolowcy i pecetowcy mają na co czekać
Gry

Divnity: Original Sin II - Definitive Edition: konsolowcy i pecetowcy mają na co czekać

przeczytasz w 1 min.

Dzięki wydaniu Divnity: Original Sin II - Definitive Edition posiadacze konsol PlayStation 4 i Xbox One będą mogli zapoznać się z jedną z najlepszych gier RPG ostatnich lat. Pecetowcy również mają na co czekać.

Divnity: Original Sin II to jedna z najlepszych gier ubiegłego roku i w ogóle jedna z najlepszych reprezentantek gatunku RPG ostatnich lat. Od niedawna wiemy, że latem zadebiutuje ona także na konsolach, a teraz ekipa Larian Studios potwierdziła, że na tę premierę czekać powinni także pecetowcy. Dlaczego?

Ano dlatego, że Divinity: Original Sin II - Definitive Edition (bo tak będzie nazywać się to wydanie) zostanie udostępnione nie tylko na PlayStation 4 i Xbox One, ale też właśnie na PC. Co więcej, stanie się to w postaci bezpłatnej aktualizacji dla osób, które posiadają już egzemplarz podstawowej wersji. 

Edycja „Definitive” wprowadza „tysiące zmian” stanowiących odpowiedź na opinie recenzentów, jak i samych graczy. Z ciekawszych nowości warto wymienić dziennik, znaczniki na mapie, samouczki i przeprojektowany finał. Do trybu klasycznego i eksploratora dojdzie także tryb fabularny, w którym walka będzie mniej istotna, bo kluczowe będą dialogi, opowieść i klimat. 

Twórcy nagrali kolejne dialogi, złożone z około 130 000 słów i dodali nieco muzyki, a to wciąż nie jest jeszcze wszystko, czego można spodziewać się po grze Divinity: Original Sin II - Definitive Edition, która ujrzy światło dzienne 31 sierpnia. 

Źródło: PCGamesN, Cenega

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Sharimsejn
  -2
  Z ciekawości bo posiadam gierkę. Czy będzie możliwość dokupienia tego? Jako dlc albo update'u? Czy może będzie za darmo?
  • avatar
   KORGAN
   -4
   Zdecydowanie słabsze RPG niż "Pillars Of Eternity 2".
   • avatar
    Guczi04
    -5
    DLC?