Gry

Dobre wieści dla czekających na Wasteland 3

przeczytasz w 1 min.

Wasteland 3 jest już w całości grywalny, ale przed twórcami wciąż wiele pracy. Nowe informacje o grze mają zostać ujawnione na targach E3 2019.

Gracze czekający na Wasteland 3 z pewnością nie narzekają na nadmiar informacji i materiałów promujących ten tytuł. Twórcy nie tylko zapewniają jednak, że prace idą dobrym tempem, ale jednocześnie obiecują, że już wkrótce Wasteland 3 wyjdzie z cienia.

Z ostatniego komunikatu inXile Entertainment dowiadujemy się, iż Wasteland 3 jest już w całości grywalny. Możliwe jest odwiedzenie większości obszarów i wykonywanie zadań, ale do mówienia o finalnym efekcie prac jeszcze daleko.

„Oczywiście możesz wykonywać zadania i poruszać się po większości obszarów, ale nadchodzi najbardziej czasochłonny etap projektu. Mamy kości, szkielet jest na miejscu, ale trzeba wypełnić go ścięgnami, chrząstkami i wnętrznościami, które sprawią, że Wasteland będzie tym czym powinien być. Wszystko się kształtuje, ale najbardziej istotna praca dopiero się zaczyna.”

Większą porcję informacji otrzymamy podczas targów E3 2019, przedstawiciele inXile Entertainment będą na nich obecni. W świetle powyższego komunikatu trudno oczekiwać ujawnienia dokładnej daty premiery.

Nie od dziś wiadomo za to, że Wasteland 3 ma trafić na PC oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Właściciele pierwszej z wymienionych platform nie muszą obawiać się o dostępność cyfrowej wersji gry, twórcy zapewnili, że będzie ona dostępna na Steam i GOG.


Źródło: segmentnext, fig, inXile entertainment

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  1
  jaram się jak King's Landing
  • avatar
   Artur_1_
   1
   Miło się grało w dwójkę, widać było, że budżetowa, ale dobrze zrobiona.

   Witaj!

   Niedługo wyłaczymy stare logowanie.
   Logowanie będzie możliwe tylko przez 1Login.

   Połącz konto już teraz.

   Zaloguj przez 1Login