Gry

Dobre wieści dla fanów Hitmana - seria jednak nie zginie

przeczytasz w 1 min.

Agent 47 nie planuje emerytury. IO Interactive zachowało prawa do serii Hitman.

Pisaliśmy ostatnio o sporych tarapatach studia IO Interactive. Najczarniejszy scenariusz zakładał, że przestanie ono istnieć, a razem z twórcami pogrzebana zostanie uwielbiana przez wielu seria Hitman. Na szczęście dziś dowiedzieliśmy się, że nic takiego nie będzie miało miejsca - przynajmniej w najbliższej przyszłości.

Square Enix nie zmieniło swojej decyzji o chęci sprzedaży IO Interactive. Sytuacja rozwinęła się jednak o tyle pozytywnie, że IO Interactive wykupiło samo siebie i tym samym stało się niezależnym studiem posiadającym prawa do marki Hitman.

„Z dumą ogłaszamy dziś, że IOI jest teraz niezależnym studiem. Sukcesem zakończyły się negocjacje ze Square Enix, które zgodziło się na wykup. Co najważniejsze, zachowaliśmy wszystkie prawa do marki Hitman. To przełomowa chwila dla IOI.” - Hakan Abrak, CEO IOInteractive

Hitman

Na dokładne dane dotyczące finansów związanych z całą operacją nie mamy raczej co liczyć. Wkrótce studio ujawnić ma natomiast bliższe informacje na temat swoich planów na kolejne projekty.

Źródło: ioi

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  -2
  Tak upadali, że umorzyli własne udziały?

  Witaj!

  Niedługo wyłaczymy stare logowanie.
  Logowanie będzie możliwe tylko przez 1Login.

  Połącz konto już teraz.

  Zaloguj przez 1Login