Gry

DOOM dostanie wkrótce tryb zręcznościowy i deathmatch

przeczytasz w 1 min.

id Software szykuje kolejne nowości, które lada dzień zostaną nam zaprezentowane.

Nie można mówić, iż id Software zapomniało już o grze Doom. Wkrótce światło dzienne ujrzy kolejna, trzecia już duża aktualizacja. Z zapowiedzi wynika, iż wprowadzi ona do rozgrywki bardzo interesujące elementy.

Twórcy przygotowują kolejne tryby zabawy i to takie, które nie powinny narzekać na brak zainteresowania. Chodzi tutaj o rozgrywki prywatne oraz deathmatch. Planowany jest też tryb zręcznościowy, który jednak zostanie udostępniony najprawdopodobniej nieco później.

„Deathmatch to rozgrywana w typowym dla DOOM-a szybkim tempie rozwałka każdy na każdego. Pojawi się w tym miesiącu jako część darmowego uaktualnienia 3. Znajdą się w nim również prywatne rozgrywki, które pozwolą tobie i twoim znajomym na tworzenie zamkniętych gier wieloosobowych, w których sami wybierzecie mapy i tryby. Możliwe będzie też dostosowanie ustawień takich jak limit czasowy czy limit wyniku, a także włączanie lub wyłączanie obecności demonów czy wzmocnionej broni. Ponadto pokażemy wam też tryb zręcznościowy, nowy, rywalizacyjny dodatek do entuzjastycznie przyjętego trybu kampanii. Pojawi się on tej jesieni w darmowym uaktualnieniu.”

Prezentacja nowości planowana jest na 13 września na godzinę 20:00 czasu środkowoeuropejskiego. Gospodarzem transmisji będzie Xbox i zapewne dlatego też oglądający będą mieli okazję do wygrania nie tylko kopii gier, ale również konsoli Xbox One.

Na chwilę obecną wystarczyć musi nam krótki zwiastun.


Źródło: BethesdaSoftworksUK

Komentarze

19
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  jacepaw
  4
  Nie powinni wprowadzać obecnie żadnych nowych trybów gry. FFA powinno być dostępne od samego początku, teraz jest na to już za późno. Mała i z dnia na dzień malejąca liczba graczy będzie jeszcze bardziej podzielona. Już teraz często trudno jest znaleźć grę z pełną obsadą graczy. Mapy wprowadzone w pierwszym DLC są ładne, ale wydaje mi się, że są zbyt duże dla takiej liczby gracze. Czasem trzeba po prostu szukać się na tych mapach.
  Przesadzili z tym milionem skórek dla broni i pancerza. Zamiast tracić na to czas mogli popracować od początku nad trybami gry i mapami.
  Dodatkowo bardzo niedopracowaną rzeczą jest balans zespołów, gdzie często przyjdzie nam rozgrywać mecze 2v6. Niesamowicie psuje to całą przyjemność z grania.
  Warto też wspomnieć, o nieczynnych przez ostatnie kilkanaście dni europejskich serwerach oferujących podstawową rozgrywkę jaką jest TDM. Przez te kilkanaście dni nie było żadnego oficjalnego wytłumaczenia takiej sytuacji mimo dużej ilości zapytań graczy na forach steama czy bethesdy. Nie tak wyobrażałem sobie mimo bardzo udanego trybu SP, nowego Dooma.
  • avatar
   jacepaw
   1
   Po co o tym mówić lub pisać? Jaki cel w tym? Spiracili bo inaczej złamania zabezpieczenia nazwać nie można i co? Jeszcze tutaj mamy popierać piractwo?
   • avatar
    Yukko
    1
    Znowu tryb MP a SP został całkowicie zapomniany... szkoda... naprawdę szkoda, że taka gra NIE MA jakiegoś trybu areny dla pojedynczego gracza tak by można było sobie pograć po uzyskaniu 100%...

    Mnie osobiście tryb MP nie bawi, chętnie sobie pogram dalej w SP no ale... chyba mogę grę odinstalować bo już nic więcej nie ugram tak dla zabawy.
    • avatar
     Gramveln
     0
     Wlasnie wbil Doom spiracony od CPY i co fajne, dziala obchodzac blokade od denuvo. Nie korzysta z bypassa tylko po prostu starczy wgrac cracka i tyle. Moze Benchmark.pl by cos o tym napisalo? :p
     • avatar
      Kieresz
      0
      gra jest beznadziejna