Gry PlayStation 4

Dying Light doczeka się wersji demo

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
20 komentarzy Dyskutuj z nami

Jak widać, przekroczenie 5 milionów sprzedanych egzemplarzy nie zadowala producenta i ma on ochotę na więcej.

Dying Light gra demo

Demonstracyjne wersje gier są już dzisiaj niestety bardzo mało popularne. Cieszy zatem każdy przypadek, w którym producenci jednak się na takowe decydują. Czasami decydują się na to już po premierze pełnej wersji i dokładnie tak postąpić chce Techland.

Rodzimy producent planuje umożliwić graczom przetestowanie Dying Light. Wprawdzie tytuł ten obecny jest na rynku już od kliku miesięcy, ale z pewnością znajdą sie jeszcze tacy, którzy nie mieli z nim do czynienia. Być może tego typu decyzja podyktowana została pośrednio z uwagi na zbliżającą się premierę dodatku The Following, dzięki któremu szum wokół Dying Light ponownie się zwiększa.

Demo Dying Light ma zostać udostępnione już za dwa dni. Mowa jednak wyłącznie o wersji na PlayStation 4. Nie jest na ten moment jasne czy pojawi się ono także na Xbox One i PC.

Jak widać, przekroczenie 5 milionów sprzedanych egzemplarzy nie zadowala producenta i ma on ochotę na więcej. Myślicie, że wersja demo wypuszczana po upływie takiego czasu od premiery pomoże?

Źródło: dualshockers

Komentarze

20
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  NanoXen
  20
  Wersje demo powinny być zawsze i to najlepiej przed premierą.. nie ma to jak samemu przetestować a nie tylko filmiki po YouTubach... niestety dziś faktycznie, są niespotykane zbyt często...
 • avatar
  Kenjiro
  12
  Z jednej strony fajnie, a z drugiej - musztarda po obiedzie. Kto chciał "przetestować", już to dawno zrobił...
 • avatar
  UKBIB2012
  9
  Demo powinno być obowiązkowo zawsze przed premierą , powinno służyć za wersję alpha i zawierać ankietę ...
 • avatar
  Szymon331
  3
  Gdyby wyszlo na PC i nie wymagalo miliona kont i podawania hasel, tylko jak kiedys sciagam i gram, to takie demo z checia bym sprawdzil.
 • avatar
  Blashix
  2
  A PC to pies?
 • avatar
  AntySyjon
  1
  Dying light ma jedną wadę na PC, która odstraszyła wielu potencjalnych nabywców, co przykre również i wśród moich znajomych z którymi chciałbym pograć w coopie. Mianowicie chodzi o bardzo wysokie minimalne wymagania sprzętowe, aby pograć w 60 fps nawet na presecie wydajność to trzeba mieć coś koło R9 270/GTX 660 i procesora i5. Może to się wydawać dla zajawkowiczów z tego portalu śmieszny sprzęt ale zwykli ludzie którzy nie gonią za nowinkami to nawet czegoś takiego w domach nie mają. Dużo ludzi jeszcze siedzi na C2q/phenom i kartach typu HD 6850 a na tym już bardzo ciężko w to pograć
 • avatar
  Konto usunięte
  1
  Gra jest świetna, warto żeby ktoś jeszcze się o tym przekonał.
 • avatar
  macf2
  1
  Jak dla mnie super ale zagranie w demo na ps4 pomoże mi tylko w decyzji zakupu wersji PC XD choć mogło być wcześniej.
 • avatar
  Dudzio993
  0
  Moje ostatnie demo w jakie grałem to Metal Gear Solid 1 chyba od CD Action w 2002-03 roku bodajże. ;)
 • avatar
  wiktorrp
  0
  Z obecną jakością gier jakie się produkuje , wypuszczając demo zmniejszyło by zyski.Demo to często antyreklama produktu.Lepiej niech kupią a pózniej niech się matrwią.
 • avatar
  crossek
  0
  za moich czasów wersje demo wychodziły przed premierą gry a nie po :