Gry

Premiera Dying Light już na początku przyszlego roku

przeczytasz w 1 min.

Walka o przetrwanie rozpocznie się już w styczniu 2015 roku. Niemniej grę można już zamawiać w preorderze.

Dying Light premiera

Do tej pory mówiło się o lutym. Firma Techland poinformowała jednak, że premiera gry Dying Light odbędzie się nieco wcześniej.

Dying Light to najnowsza produkcja ekipy odpowiedzialnej wcześniej między innymi za Call of Juarez oraz Dead Island. Tym razem Techland ponownie zaprasza nas do świata wypełnione zombiakami, w którym nasz cel jest właściwie tylko jeden – przetrwać.

Dziś dowiedzieliśmy się jaka data widnieje na rzeczonym zaproszeniu. Gra Dying Light pojawi się na polskich półkach sklepowych już 30 stycznia przyszłego roku. Przypomnijmy w tym miejscu, że platformami docelowymi są komputery osobiste oraz konsole Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4 i PlayStation 3.

Dodatkowo firma Techland ujawniła szczegóły przedsprzedaży, która właśnie została uruchomiona. Osoby, które zdecydują się na zakup gry Dying Light przed premierą otrzymają w formie prezentu rozszerzenie DLC, które wzbogaci rozgrywkę o nowy tryb zabawy wieloosobowej – Be the Zombie. Pozwala on na wcielenie się w Night Huntera – niebezpiecznego zombiaka mającego za zadanie dopaść ocalałych w mieście ludzi.

Źródło: Techland

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  SzybkiSasza
  5
  Nono, zapowiada się ciekawie :)
  • avatar
   SoulRak3r
   0
   Dziwne, inne źródła podają 27 Stycznia.
   • avatar
    Barubar24
    0
    Rzecz w tym, aby nie była to kolejna nawalanka.

    Kiedy pierwszy raz grałem w Dead Island, był ten dreszczyk emocji i fajny klimat. Tylko po jakimś czasie zaczęło się to po prostu nudzić. Hordy zombiaków, walenie bez celu.