• benchmark.pl
 • Gry
 • Dying Light od Techlandu na pierwszych 15 minutach z rozgrywki
Gry

Dying Light od Techlandu na pierwszych 15 minutach z rozgrywki

przeczytasz w 1 min.

Wygląda na to, iż Techland nie ma większych obaw co do tego czy Dying Light zainteresuje graczy i dodatkowo przypadnie im do gustu.

Dying Light gra

Wygląda na to, iż Techland nie ma większych obaw co do tego czy Dying Light zainteresuje graczy i dodatkowo przypadnie im do gustu. Polski producent nie czyni bowiem najmniejszych przeszkód ku temu, aby w sieci pojawiały się kolejne coraz to obszerniejsze materiały z gry.

Techland systematycznie przypomina o swojej kolejnej produkcji, najczęściej publikując jej zwiastuny. Prócz tego zaczyna już jednak pozwalać wybranym na zabawę i okazje do tego otrzymała właśnie redakcja IGN. Łatwo domyślić się, że skorzystała z okazji i podzieliła się wrażeniami z szerszą publicznością.

Dzięki temu zobaczyć możemy obszerny materiał wideo prezentujący pierwsze 15 minut zabawy. Spokojnie przyjrzeć można się zatem temu, jak rozpoczyna się przygoda z Dying Light oraz jak prezentuje się wykreowany przez producenta świat opanowany przez zombie.

Od razu uprzedzamy możliwe pytania. Rzecz jasna gra nie rozpoczyna się w ten sposób, ale zdecydowano się, chyba słusznie, pominąć początkową wstawkę filmową. Po niej mamy mieć podobno do czynienia z krótkim samouczkiem. Później naszym oczom ukazać ma się już to, co poniżej.


Warto wspomnieć, iż Techland ujawnił już zawartość Season Passa. Zawierać ma on 3 dodatki, które zapewnią w sumie nową mapę, 7 dodatkowych przedmiotów oraz dwie misje. Pakiet oferowany będzie od lutego w cenie 19,99 dolarów.

Dying Light gra Season Pass

Przypominamy, iż Dying Light pojawi się ona na PC oraz konsolach PlayStation 4Xbox One. Premiera planowana jest na styczeń przyszłego roku.

Źródło: ign, twitter

Komentarze

22
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  1
  No chyba nie...
  • avatar
   Dragonik
   -1
   Rozumiem że żadnych DRM ani innego takiego syfu nie będzie?
   • avatar
    Lara_Croft
    -2
    Gra - pewniak. Na Techlandzie można polegać. Najlepszy polski developer.
    • avatar
     RafiXll
     0
     Zapowiada się ciekawie...
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      Zapowiada się dość ciekawie, choć przełomu nie będzie bo jak wiadomo w ostatnich latach jest moda na zombie.
      • avatar
       moris231
       0
       Grałem na PGA, muszę powiedzieć, że trzyma w napięciu.