• benchmark.pl
  • Gry
  • Dying Light z nowym zwiastunem - warto będzie zastawiać pułapki
Gry

Dying Light z nowym zwiastunem - warto będzie zastawiać pułapki

przeczytasz w 1 min.

Z racji tego, że zombie nie należą raczej do szczególnie inteligentnych stworzeń to dość często nabierać będą się na zastawiane przez graczy sidła.

Dying Light gra

Techland przypomniał ostatnio o Dying Light w dość nietypowy sposób, bo wykorzystując do tego "krągłości' Kim Kardashian. Tym razem postawiono już na zdecydowanie bardziej popularną formę promocji gry.

Do sieci trafił właśnie kolejny zwiastun Dying Light. Ponownie mamy okazję zobaczyć hordy zombie, które z dużym impetem atakować powinny graczy przez cały czas trwania rozgrywki. Tym razem jednak twórcy pokazali nam, że nie zawsze trzeba będzie wdawać się z nimi w bezpośrednie starcia.

Prócz eliminowania nieumarłych za pomocą broni palnej i białej twórcy przewidzieli bowiem coś jeszcze. Można będzie tutaj zastawiać różnego rodzaju pułapki i tym samym oszczędzić sobie nieco czasu i wysiłku.

Z racji tego, że zombie nie należą raczej do szczególnie inteligentnych stworzeń łatwo przewidzieć, iż dość często nabierać będą się na zastawiane przez graczy sidła. Co ciekawe, tych można będzie rozstawiać całkiem sporo, a ich prezentację zobaczyć możecie na wspomnianym zwiastunie.


Przypomnijmy, iż Dying Light pojawi się ona na PC oraz konsolach PlayStation 4Xbox One. Ostatnio dowiedzieliśmy się, iż zrezygnowano z wydania gry na PlayStation 3 i Xbox 360, a premiera na wcześniej wymienionych platformach planowana jest na styczeń przyszłego roku.

Źródło: youtube, vg247

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Hedrox
    6
    Polska gra. Przeklinam wszystkich rodaków co to spiracą. Miejcie godność i jak was nie stać czekajcie na promocje (jak ja), ale nie piraccie. Bo to jest jak sranie we własne gniazdo.
    • avatar
      misko8791
      4
      Ta muzyczka na końcu najlepsza:)
      • avatar
        Konto usunięte
        3
        gut najt gut lak :D chwytliwe bardzo
        • avatar
          Dudzio993
          1
          Jeśli wymagania nie będą za duże to kupuje. Wspieramy polską produkcje :)