• benchmark.pl
 • Gry
 • Dying Light z nowymi atrakcjami - Stadion Miejski w Harran został otwarty
Gry

Dying Light z nowymi atrakcjami - Stadion Miejski w Harran został otwarty

z dnia
Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
3 komentarze Dyskutuj z nami

Techland udostępnił właśnie nowy dodatek do swojej produkcji.

Dying Light gra

Jeśli nieco znudziło wam się już Dying Light to być może ucieszycie się z faktu, iż nadarzyła się dobra okazja, aby to tego tytułu powrócić. Techland udostępnił właśnie nowy dodatek do swojej produkcji.

The Bozak Horde, bo właśnie o nim mowa, opisywany jest przez producenta jako rozszerzenie największe i jednocześnie najciekawsze. Przynosi sporo, ponieważ spodziewać można się tutaj nowego trybu zabawy, niedostępnej wcześniej lokacji i wyczekiwanej przez wielu broni.

Na Stadionie Miejskim w Harran trzeba będzie wykonywać zadania wymyślane przez tytułową postać - psychopatę Bozaka. Wykonywać można je w pojedynkę lub w kooperacji. Co do nowej broni to jest nią natomiast łuk kompozytowy z kilkoma rodzajami strzał.

"The Bozak Horde – największy i najbardziej intensywny jak do tej pory dodatek do Dying Light. Nowy tryb rozgrywki, nowa lokacja, nowe bronie. Wchodzicie do gry? Stadion Miejski w Harran właśnie został otwarty!"

Dodatek bez opłat pobiorą właściciele Przepustek Sezonowych. Inni zapłacić będą musieli 24,99 zł. Poniżej zobaczyć możecie zwiastun przygotowany z okazji jego debiutu.


Źródło: Techland, youtube, incgamers

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  jacepaw
  Gra jest super, ale ten dodatek to jakaś porażka. Anulowali projekt Hellraid, aby zmobilizować siły i skupić się na dodatkach do DL. Jeśli to jest wszystko na co ich stać, to przecenili swoje siły. Szkoda ...
  7
 • avatar
  superinferno
  Grałem ale dodatek nie przypadł mi do gustu.
  2
 • avatar
  Konto usunięte
  Świetna gra i ten dodatek też daję radę chociaż dużo fajniej gra się tu w kooperacji.
  1