Gry

Dziś premiera Far Cry 5: Uwięzieni na Marsie

przeczytasz w 1 min.

Far Cry 5: Uwięzieni na Marsie pozwala wcielić się w Nicka Rye'a. Dodatek dostępny jest na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.

Zgodnie z planem, Far Cry 5 rozrósł się dziś o kolejny dodatek. W ręce graczy trafia Far Cry 5: Uwięzieni na Marsie.

To drugi z trzech dużych, fabularnych dodatków przygotowanych dla tej produkcji. Trafił na PC oraz konsole Xbox One i PlayStation 4, w cenie 49,99 złotych. Płacić nie muszą jedynie posiadacze Przepustki Sezonowej.

Far Cry 5: Uwięzieni na Marsie pozwala wcielić się w Nicka Rye'a. Jak sugeruje tytuł, akcja rozgrywa się na Czerwonej Planecie.

„Śmigaj nad wydmami i wąwozami Marsa, używając plecaka odrzutowego, ostrzeliwuj zabójcze pajęczaki laserami i ocal ludzkość od totalnej inwazji obcych!”


Pierwsze recenzje dodatku nie są niestety najwyższe. Nie można liczyć tutaj na szczególnie długą zabawę (wedle redakcji dualshockers tylko 5-6 godzin), a dodatkowo zadania określane są jako mało zróżnicowane. Niektórym podoba się za to większa dawka humoru.

Poza powyższym zwiastunem możecie przyjrzeć się również materiałowi, który w większym stopniu skupia się na rozgrywce. Przygotowała go redakcja IGN.


Źródło: Ubisoft Polska, IGN

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Smuga
    2
    Co to k***a jest... No nic, muszę kupić.