Gry

E3 2016: zwiastun prezentujący nowości w PES 2017

przeczytasz w 1 min.

PES 2017 zapewniać będzie podobno doskonałą kontrolę nad piłką. W połączeniu z dopracowaną grafiką przyciągnąć ma to wielu graczy.

EA zaskoczyło na targach E3 2016 zapowiedzią trybu fabularnego w FIFA 17. Na imprezie pojawiło się także Konami, a skoro tak to nie mogło zabraknąć zapowiedzi PES 2017.

Nie jest tajemnicą, że seria przygotowywana przez Japończyków znacznie straciła ostatnio dystans do głównego konkurenta. Nowa odsłona nie tylko utrzymać ma pozostałych przy cyklu PES fanów, ale także pomóc w pozyskaniu nowych lub tych, którzy ostatnio od niego odpłynęli. Duże znacznie odegrać ma w tym między innymi wysoki poziom realizmu.

System Real Touch sprawić ma, iż kontrola nad piłką wyglądać będzie niemal tak jak w rzeczywistości. To z kolei przełoży się pośrednio na lepiej prezentujące się dryblingi, podania czy strzały. To właśnie na tym koncentruje się przygotowany na E3 zwiastun, niemniej na imprezie twórcy przypominali też, iż PES 2017 wykorzystywać będzie silnik Fox Engine i spodziewać można się kolejnych usprawnień warstwy wizualnej.


Grywacie w produkcje z serii PES czy FIFA? Premiera PES 2017 planowana jest na wrzesień. Gra pojawi się na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One, a także PlayStation 3 i Xbox 360.

Źródło: officialpes

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  DanyGee
  3
  Co roku obiecują rewolucję. Cykl coroczny chyba rewolucjom nie służy. Animacja postaci nadal na poziomie drewna. Zobaczymy jak gameplay, gdy wyjdzie demo. Niech im się nawet nie śni olać PC!
  • avatar
   maciuch2
   2
   Gameplay jak dla mnie w PES zawsze wygrywał, gra jest nieprzewidywalna. Gram jeszcze od czasów ISS'a z psx, FIFĘ sprawdzam co dwa lata i zawsze wracam do PES'a.
   • avatar
    Kuciapa
    0
    MixtapePOL a w fifie nie wygłąda to plastikowo ? :D:DD hahhaa , grałeś wogółe czy tylko filmiki oglądasz ?? czy może ktoś ci za to płaci ?
    • avatar
     MixtapePOL
     -1
     Nadal wygląda to plastikowo i te ruchy piłkarzy.. Coś czuje, że FIFA 17 totalnie pozamiata w tym roku.
     • avatar
      MixtapePOL
      -1
      Nadal wygląda to plastikowo i te ruchy piłkarzy.. Coś czuje, że FIFA 17 totalnie pozamiata w tym roku.
      • avatar
       xpaxpl
       0
       Coś mam wrażenie że popularność PESa będzie rosła nie dlatego że jest lepszy od fifiy ale łatwiej o pirata :P
       • avatar
        kristof080
        0
        Bo w Fifie jedyne co jest lepsze, to tylko licencje. A jesli Pes wyglada plastikowo, to Fifa jest drewniana. Trzeba byc troche obiektywnym.