Gry na konsole

E3: konferencja Nintendo w 8 zwiastunach

przeczytasz w 2 min.

Przedstawiamy osiem zwiastunów, które (naszym zdaniem) najlepiej podsumowują konferencję Nintendo na targach E3 2018. Oto gry, które posiadacze konsol Nintendo Switch powinni mieć na radarach.

Targi E3 2018 swoją obecnością zaszczyciło również Nintendo. Prawdziwe petardy zostawiło jednak chyba inną imprezę, bo do Los Angeles przywiozło ze sobą dość specyficzny zestaw gier (nawet jak na standardy „wielkiego N”). Czy nie pokazało niczego ciekawego? Tego nie powiedzieliśmy, a na dowód, że tak nie jest, wybraliśmy kilka najciekawszych zwiastunów.

Super Smash Bros. Ultimate

Super Smash Bros. Ultimate to zdecydowanie najważniejszy tytuł Nintendo na tegorocznym E3. Ta specjalna edycja świetnej bijatyki pozwoli przejąć kontrolę nad prawie 70 różnymi wojownikami – dosłownie każdą postacią, która kiedykolwiek pojawiła się w grach spod znaku „Smash Bros.”. Powracają też 8-osobowe bitwy. Premiera 7 grudnia.

Super Mario Party

Kolejnym ciekawym tytułem zaprezentowanym przez Nintendo jest Super Mario Party. Będzie to zestaw mini-gier, które mają dostarczać wiele zabawy posiadaczom konsol Nintendo Switch i wykorzystywać pewne cechy szczególne tych właśnie urządzeń. Zobaczcie:

Fire Emblem: Three Houses

Podczas E3 2018 potwierdzono również, że wiosną 2019 roku na Nintendo Switch zadebiutuje Fire Emblem: Three Houses – nowe taktyczne RPG ze znanego i lubianego cyklu, które ma jeszcze bardziej wynagradzać zdolności strategiczne i dawać graczom jeszcze więcej swobody. Oto zwiastun tej produkcji:

Pokemon: Let’s Go

Czym jest Pokemon: Let’s Go? To „nowy sposób na poznanie Pokémonów, który pozwala graczom na wyruszenie na przygody ze swoim Pokémonem w tętniącym życiem regionie Kanto, odkrywanie nowych i ekscytujących Pokémonów, i ścieranie się z trenerami, a także dzielenie się przygodą z przyjacielem kiedykolwiek i gdziekolwiek chcemy”, wyjaśnia Nintendo i publikuje zwiastun:

Daemon X Machina

To teraz coś dla miłośników dynamicznych gier akcji. W Daemon X Machina gracze przejmują kontrolę nad mechami (które z czasem będą mogli również modernizować) i wykonują rozmaite misje w pełnym żywych kolorów świecie. Zwiastun pokazuje, że może być z tego równie dobrze perełka, co totalna katastrofa. Na co stawiacie?

Octopah Traveller

O grze Octopah Traveller słyszeliśmy już wielokrotnie i za każdym razem trudno jest ukryć zachwyt, jak pięknie ten erpeg się prezentuje. Podczas E3 2018 firma Nintendo zdradziła, że jego premiera została zaplanowana na 14 czerwca i zaserwowała kolejny zwiastun:

Fortnite

Fortnite, który na dotychczasowych platformach zdołał już przyciągnąć 125 milionów graczy, właśnie zdobył nową potencjalną grupę docelową. Gra (która w tej wersji zawiera wszystko, co powinna) jest już dostępna na Nintendo Switch.

Dragon Ball FighterZ

Zaczęliśmy od bijatyki i na bijatyce skończymy. Tym razem jednak mówimy o przenosinach na Nintendo Switch gry, którą zdążyli już pokochać pecetowcy oraz właściciele konsol PlayStation 4 i Xbox One. Nie wiadomo jeszcze, kiedy będzie premiera, ale ma do niej dojść jeszcze przed końcem tego roku. Na razie trzeba zadowolić się zwiastunem:

Źródło: Nintendo

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  godofwartoflakizolejem
  -2
  Ale syf, ta żałosna firma już dawno powinna być wciągnięta przez Sony albo zniknąć z rynku raz na zawsze.
  • avatar
   Wenezo
   -2
   Te gierki maja dusze.
   • avatar
    Kowiii
    0
    Zapomniano o Waluigim :(