Gry

Wygląda na to, że nowy Star Wars ma datę premiery

przeczytasz w 1 min.

Star Wars Jedi: Ocalały póki co pozostaje nieco w cieniu, ale EA już szykuje się do startu kampanii promującej nową produkcję osadzoną w lubianym przez wielu uniwersum.

Steam zdradził datę premiery Star Wars Jedi: Ocalały?

Przy okazji zapowiedzi Star Wars Jedi: Ocalały dowiedzieliśmy się, że premierę zaplanowano na 2023 rok. Oficjalnie konkretnego terminu jeszcze nie podano, ale jak to często bywa przed szereg wysunął się jeden ze sklepów. Tym razem chodzi o Steam, to właśnie tam przy karcie Star Wars Jedi: Ocalały pojawił się zapis sugerujący premierę 16 marca 2023 roku.

Absolutnej pewności póki co nie ma, ale nie jest wielką tajemnicą, że podobne rewelacje ze sklepów zazwyczaj znajdują później potwierdzenie w oficjalnych komunikatach producentów czy wydawców. W tym przypadku pokrywa się to zresztą z innymi przeciekami związanymi z kontynuacją Star Wars Jedi: Upadły Zakon.

Star Wars Jedi: Ocalały

Prezentacja Star Wars Jedi: Ocalały na TGA 2022

Bardzo możliwe, że wszelkie wątpliwości dotyczące daty premiery gry zostaną rozwiane lada dzień. EA potwierdziło, że Star Wars Jedi: Ocalały będzie jedną z produkcji pokazywanych podczas gali The Game Awards 2022.

A nawet jeśli EA nie ujawni dokładnej daty premiery, zainteresowani tym tytułem i tak będą mieli powody do zadowolenia, bo pokazany zostanie materiał wideo z fragmentami rozgrywki.

Źródło: steam, EA

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Krzysiak_PL_GDA
    3
    O Johnny 5 z "Krótkiego spięcia" :)