• benchmark.pl
  • E3
  • Elden Ring - nowa gra studia From Software - na zwiastunie
Gry

Elden Ring - nowa gra studia From Software - na zwiastunie

przeczytasz w 1 min.

Prace nad Elden Ring nadzoruje sam Hidetaka Miyazaki, a uczestniczy w nich między innymi George R.R. Martin. To bardzo dobra wróżba co do jakości gry.

From Software ma ostatnio bardzo dobrą passę. Po serii Dark Souls oraz Bloodborne przyszedł czas na świetnie przyjęte Sekiro: Shadows Die Twice. Czy na konto sukcesów studia będzie można zapisać również Elden Ring?

Trudno odpowiadać na to pytanie z pełnym przekonaniem, ale nie da się ukryć, że zapowiedzi budzą u wielu graczy spore nadzieje. Chociażby dlatego, iż prace nadzoruje sam Hidetaka Miyazaki, a uczestniczy w nich między innymi George R.R. Martin.

O tym, ale też o kilku innych kwestiach związanych z Elden Ring przypomniano podczas trwających targów E3 2019. Powinniśmy nastawiać się tutaj na RPG akcji, z naciskiem na RPG. Gracze otrzymają bogaty ekwipunek, wiele broni, ale też możliwość korzystania z zaklęć. Bardzo ważny będzie umiejętny rozwój postaci, nie zabraknie walk (w tym tych z bossami). Świat ma być otwarty, bardzo duży (przynajmniej jak na standardy From Software) i nawiązywać do mitologii nordyckiej.


Elden Ring nie ma jeszcze określonej daty premiery. Znane są za to platformy docelowe gry - to PC oraz konsole Xbox One i PlayStation 4.

Źródło: BANDAI NAMCO Entertainment Europe

Warto zobaczyć również:

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!