Gry komputerowe

Escape from Tarkov wchodzi w fazę beta [AKT.]

przeczytasz w 1 min.

Aby otrzymać zaproszenie i móc wziąć udział w zamkniętych beta testach gry Escape from Tarkov należy przedpremierowo zamówić swój egzemplarz.

Aktualizacja [29.07.2017]: I wystartowały. Będąca połączeniem strzelaniny i MMORPG gra Escape from Tarkov weszła dzisiaj w fazę zamkniętych beta testów (dla graczy, którzy złożyli zamówienia przedpremierowe). Zaproszenia będą wysyłane przez najbliższy tydzień i ci, którzy je otrzymają, będą mogli od razu rozpocząć zabawę.

„Przez wiele ostatnich miesięcy pracowaliśmy, by zoptymalizować szybkość i stabilność gry oraz usunąć z niej jak najwięcej błędów. Obecnie naszym głównym zadaniem jest sprawienie, aby komfort w trakcie rozgrywki był identyczny dla wszystkich użytkowników. W związku z tym, mamy nadzieję, że gracze zrozumieją ostrożność związaną ze stopniowym przyznawaniem dostępu do zamkniętych beta testów” – mówią twórcy.

Na tę okazję przygotowany został też zwiastun. Oto i on:

News [27.06.2017]: Escape from Tarkov to jedna z najbardziej wyczekiwanych sieciowych strzelanin. Ostatnio było o niej nieco ciszej, ale twórcy zapewniają, że prace idą zgodnie z planem. Zresztą nie trzeba wierzyć im na słowo, bo już w przyszłym miesiącu będzie się można o tym przekonać na własnej skórze.

Pracująca nad grą Escape from Tarkov ekipa Battlestate Studio zapowiedziała, że w lipcu rozpoczną się zamknięte beta testy ich dzieła. Zostanie ono wówczas wzbogacone o nowe lokalizacje (między innymi największą do tej pory mapę Shoreline), kolejne bronie (w tym MP5) i dodatkową amunicję, ogólny czat dla wszystkich graczy, nowy sposób kupna sprzętu i ekwipunku oraz możliwość ubezpieczania tychże, z wykorzystaniem wewnętrznej waluty gry.

Twórcy zapewniają też, że poczynili ogromne postępy w kwestii optymalizacji, korekty animacji i poprawy wewnętrznych modułów systemu, a do tego wszystkiego dochodzą jeszcze przenosiny na najnowszą wersję silnika Unity. Innymi słowy, gra Escape from Tarkov ma wyglądać i działać lepiej. Jeśli chcecie się przekonać, czy tak jest faktycznie, możecie złożyć zamówienie przedpremierowe i tym samym uzyskać dostęp do zamkniętych beta testów – można to zrobić na stronie gry.

Escape from Tarkov to sieciowa, pierwszoosobowa strzelanina z elementami RPG, której akcja toczy się na terenie Rosji, a konkretnie tytułowego Tarkova, który został odcięty od reszty cywilizacji. Obecnie tytuł ten prezentuje się następująco:

Źródło: Galaktus, Battlestate Games

Komentarze

17
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  wojciechu15
  8
  "Aby otrzymać zaproszenie i móc wziąć udział w zamkniętych beta testach gry Escape from Tarkov należy przedpremierowo zamówić swój egzemplarz." - Czyli mówiąc wprost aby zagrać w wersję beta należy kupić grę w wersji beta.

  Za PRL'u było tak, że jak człowiek chciał otrzymać wcześniej mieszkanie to mógł pewną pulę godzin na budowie osiedla przepracować - jak ta praca wyglądała chyba nie trzeba mówić. Jak się okaże, że gra do końca świata zostanie w becie, to jeszcze game dev będzie mógł powiedzieć "to przez tych beta testerów co zapłacili za grę a teraz im się testować nie chce jak należy przez co jej nie możemy skończyć"

  Z drugiej strony jeżeli ktoś płaci, a gra w betę go bawi to dlaczego nie - może ta beta lepsza on niejednego bubla wypuszczonego na szybko ;)
  • avatar
   blebleble
   2
   Adam - imponujące tech-demo na silniku Unity 5.4

   ""Adam" został wykonany za pomocą wersji beta Unity 5.4 i jego głównym przeznaczeniem jest prezentowanie, jakie możliwości daje wspomniany silnik. Całość wspierana jest przez zaawansowany symulator fizyki CaronteFX. Z tego powodu nie jest to oczywiście zwykły pre-render, a animacja generowana w czasie rzeczywistym. Co jednak najlepsze, całość renderowana jest w rozdzielczości 1440p za pomocą pojedynczej karty GeForce GTX 980."

   https://youtu.be/GXI0l3yqBrA
   • avatar
    chotnik2
    -1
    Nie sledzilem tej gry, myslalem, ze to bedzie taki Stalker z opcjonalnym multi.
    A to wyglada na kolejne battle royale aka igrzyska smierci...
    • avatar
     PS4RaceMaster
     -5
     Ale was ładują w kakao

     2015 podnieta pctowców sięga granic...

     https://www.youtube.com/watch?v=IPlnHe9l34E

     2017 jak grom z jasnego nieba burzy nadzieje pctowców jak domek z kart :)

     https://www.youtube.com/watch?v=7A5DXxgBZkM

     Ale downgrade jaki świat nie widział :)
     • avatar
      Pardek
      -9
      Zamówione. Do zobaczenia w grze ;)
      • avatar
       Shunex
       0
       O ile wersja za 57 euro jest ok... to każda droższa jest ewidentnym pay to win.
       I na dodatek widzę że planują płatne dlc do gry która nawet nie wyszła...