Gry PlayStation 4

Klimatyczny zwiastun premierowy Everybody’s Gone to the Rapture

przeczytasz w 1 min.

Chociaż na rynkowy debiut gry poczekamy jeszcze ponad tydzień, jej twórcy już teraz opublikowali premierowy zwiastun.

Everybody’s Gone to the Rapture

Chociaż na rynkowy debiut gry Everybody’s Gone to the Rapture poczekamy jeszcze ponad tydzień, jej twórcy – The Chinese Room – zdecydowali się już teraz na publikację premierowego zwiastuna. I wiecie co, zdecydowanie nie mamy im tego za złe.

Pod oryginalnym tytułem Everybody’s Gone to the Rapture kryje się pierwszoosobowa przygodówka, która przenosi gracza w czasy „jedynej w swoim rodzaju brytyjskiej apokalipsy”. Zamiast rozwiązywania zagadek skupiamy się tutaj przede wszystkim na eksploracji otoczenia i interakcji z postaciami. Cel – zrozumieć co stało się z ludzkością na skraju apokalipsy.

Gracze otrzymują dużą swobodę działania, a przygotowano dla nich sześć wyjątkowych historii. Co ciekawe, każda partia trwa równo 60 minut (po tym czasie gra ulega zakończeniu), podczas gdy przejście z jednego końca mapy na drugi w linii prostej zajmuje 20 minut – decyzje i plany będą zatem kluczowe. 

Intrygujący tytuł, ciekawa oprawa audiowizualna, wciągające historie i nietypowa mechanika rozgrywki – tym wyróżniać ma się Everybody’s Gone to the Rapture. Czy będzie, okaże się już 12 sierpnia – tego dnia odbędzie się bowiem jej premiera na jedynej platformie, konsoli PlayStation 4. Tymczasem zachęcamy do obejrzenia wspomnianego już zwiastuna premierowego:

Źródło: VG247

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    miedzianek
    1
    Nie no, zwiastun przepiękny:)